„Ninja Warrior”: Rafał Maserak otoczony kobietami! Jak poradził sobie tancerz z „Tańca z gwiazdami”?

Rafał Maserak/Fot. Instagram

Za nami już trzeci odcinek „Ninja Warrior Polska”. Tym razem mogliśmy obserwować zmagania m.in. popularnego tancerza Rafała Maseraka. Jednak tor zdecydowanie został zdominowany przez kobiety.

Widzowie Polsatu mogli oglądać zmagania kolejnych 34 uczestników reality show. Tor eliminacyjny „Ninja Warrior Polska” składał się tym razem z 6 przeszkód – 5 kroków, Zjazd na chustach, Ruchome monety, Latająca wiewiórka, Rzut pierścieniem oraz Krzywa ściana. Wyczyny uczestników komentowali Jerzy Mielewski i Łukasz „Juras” Jurkowski. Program prowadziła Aleksandra Szwed.

W trzecim odcinku pojawiło się wyjątkowo dużo pań. Mimo tego żadnej z kobiet nie udało się przejść całego toru. Dla uczestników najtrudniejszą przeszkodą okazała się Latająca wiewiórka, która doprowadziła do odpadnięcia aż ośmiu osób z rzędu. Gwiazdą odcinka był Rafał Maserak, który próbował przejść tor w stroju rodem z „Flinstonów”. Tancerz odpadł jednak na etapie Ruchomych monet.

Cały tor przeszło natomiast ośmiu uczestników, a wśród nich Tomasz Oślizło, który jako pierwszy poradził sobie z Latającą wiewiórką.