Ona ma taki sam dres jak Edyta Górniak! Celebrytka z “Googlebox” ściągała go aż z Włoch [VIDEO]

Sylwia Bomba i Edyta Górniak/Fot. Instagram/Kolaż

Sylwia Bomba znana z programu “Googlebox” postanowiła skopiować Edytę Górniak. Celebrytka oszalała na punkcie brokatowego dresu piosenkarki, w którym ta pojawiła się w programie “My Way”. Celebrytka nie mogła nigdzie znaleźć stroju, aż w końcu, z pomocą stylisty artystki, ściągnęła go z Włoch.

Sylwia Bomba to gwiazda popularnego formatu TTV “Googlebox”, w którym wraz ze swoją przyjaciółką Ewą Mrozowską, komentują różne programy telewizyjne. Akcja dzieje się w mieszkaniu jednej z nich, a cały scenariusz opiera się na naturalnym podejściu do wytworów medialnych. Dzięki ciekawej i dość nietypowej produkcji, która pokazuje ludzi, będących teoretycznie po drugiej stronie ekranu, obie zyskały popularność.

Bombie jednak nie wystarczy multum followersów i emisja “Googlebox” z nią w roli głównej. Celebrytka ewidentnie musi być najlepsza. Zakochała się ostatnio w dresie, w którym pojawiła się Edyta Górniak. Sylwia za wszelką cenę musiała go zdobyć i – jak pochwaliła się fanom na swoim stories – udało się.

Gwiazda TTV specjalnie ściągnęła go z Włoch. Jak zapewnia, w Polsce ten model jest zupełnie niedostępny i nie ma szans, by korzystając z rodzimego rynku, wyglądać jak Górniak. Bomba postanowiła zatem wykorzystać swoje kontakty, możliwości i upolować błyszczące, brokatowe cacko.

Mimo że ubrania się niczym nie różnią, trudno przebić Edytę. Piosenkarka jest bardzo zgrabna i dres leży na niej jak ulał, podkreślając atuty artystki. Jednak nie chcemy narzucać swojego zdania – przejrzyjcie zdjęcia, filmiki i sami oceńcie, która z nich wygląda lepiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here