Kamil Lemieszewski przyjął wyzwanie. Jak wyglądał przed laty?

Kamil Lemieszewski przyjął wyzwanie. Jak wyglądał przed laty?
Kamil Lemieszewski/Fot. Instagram @sir_lemie

Instagram i Facebook zalewają zdjęcia sprzed wielu lat. Niektórzy udostępniają te jeszcze w wózeczku, inni te trochę starsze. Kamil Lemieszewski postanowił skorzystać z nowego challenge’u i pokazał się jako nastolatek.

Kamil Lemieszewski spokojnie może się nazywać współczesnym Tarzanem show biznesu. Z dobie “nowej” mody, która panuje już pewien czas, zwycięzca “Big Brothera 2” niekiedy ocieka męskością.

Jego ślub z Ewą Kępys, jak i ich wcześniejszy związek na antenie, przyczyniły się do rozpaczy i złamania serc wielu kobiet. Fani zawzięcie głosowały na ikonę męskości, gdy mieszkańcy co tydzień chcieli pozbyć się go z domu.

Nikomu to się jednak nie udało i Lemieszewski jako ostatni opuścił program i to z czekiem. Wszyscy z zapartym tchem czekali na wyniki “Areny” z nadzieją, że model pokaże zazdrośnikom, kto rządzi.

Jak się okazuje, ciche wielbicielki Kamila, były bardzo ciekawe, jak ich bożyszcze wyglądał w młodości, zanim wyrzeźbił mięśnie i zahodował zarost. Jak się okazuje był zwykłym chłopcem, jednak już wtedy nie brakowało mu uroku.

View this post on Instagram

21 lat temu … a minelo jak jeden dzien ! #mlody #klemie

A post shared by KamilLemie (@kamillemie_official) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here