Lemieszewski bohaterem! Gwiazdor lansuje się papierem

Lemieszewski został bohaterem! Gwiazdor lansuje się papierem
Kamil Lemieszewki/Fot. Instagram @sir_lemie

W dobie pustek w sklepach i braku wielu podstawowych produktów Kamil Lemieszewski postanowił zażartować na swoim Instagramie, pozując na Supermana z wielopakiem papieru toaletowego.

Kamil Lemieszewski od początku swojego pojawienia się w polskim show biznesie nie przestaje szokować swoich fanów. W domu Wielkiego Brata był on niewątpliwie najbardziej barwną postacią.

Widzowie od razu pokochali aktora, który pokazał się już także Hollywood. Wielbiciele zwycięzcy drugiej edycji “Big Brothera”, mogą bowiem oglądać swojego idola w kinach. Mowa o filmie “Gentelmeni”. Tam rodzimy celebryta zagrał u boku wielkich gwiazd.

Tymczasem Lemieszewski nie przestaje skandalizować. Robi to na przeróżne sposoby, zawsze jednak wykorzystując Instagram, na którym zamieszcza szokujące zdjęcia.

Po dość głośnym i kontrowersyjnym  pokazaniu okolic bikini swojej żony oraz aktach z kolegą z programu Wiktorem Stadniczenko, przyszła kolej na papier toaletowy. Jak widać na Instagramie, model i aktor napiął mięśnie oraz chwycił w ręce opakowanie papieru. Dwanaście rolek zrobiło wrażenie na fanach, którzy docenili dowcip celebryty.

Lemieszewski należy do tych osobowości show biznesu, po których można spodziewać się wszystkiego. Mimo to jednak Kamil wciąż zaskakuje swoją kreatywnością i pomysłami.

Z pewnością w innych okolicznościach taki filmik z papierem toaletowym wprawiłaby followersów w konsternację. Biorąc jednak pod uwagę brak tego produktu w sklepach, Lemieszewski może czuć się bohaterem, któremu udało zdobyć się trudno dostępny towar, z którego na dodatek celuje w nas z niby rozbudowanej bazooki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here