Lemieszewski i Kępys igrają z prawem! Para ponad nim?!

Lemieszewski i Kępys igrają z prawem! Para ponad nim?!
Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys/Fot. Instagram @sir_lemie

Jak widać nie wszystkim będzie łatwo zaakceptować nowe przepisy i się do nich stosować. Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys już dali próbkę swojego buntu. Z tego, do czego tych dwoje jest zdolnych, doskonale zdają sobie sprawę fani formatu “Big Brother”.

Najpopularniejsza para TVN-u, której miłość narodziła się na oczach milionów widzów, Kamil i Ewa, niedługo po opuszczeniu domu Wielkiego Brata, wzięli ślub. Mimo, iż mieszkają razem w Warszawie, nie mogą się nawet na chwilę rozstać. Otóż ostatnio Lemieszewski i Kępys udostępnili zdjęcia ze wspólnego spaceru.

Od 1 kwietnia wchodzi nowe obostrzenie, przez które nawet podczas spacerowania należy zachować bezpieczną odległość 2 metrów. Jak widać Lemieszewscy mieliby z tym spory problem.

“Nielegalne zgromadzenie miłości”, jak podpisał zdjęcie zwycięzca drugiej edycji “Big Brothera 2”, po raz kolejny stawia parę w niekorzystnym świetle, biorąc pod uwagę nowe prawo. Co jednak grozi zakochanym w razie kontroli? Lemieszewskiii i Kępys mieli dużo szczęścia. Po wprowadzeniu kolejnych zakazów, tego typu nadużycie będzie niemożliwe, gdyż w środę, wszelkie parki, skwery i place zostaną zamknięte aż do odwołania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here