Lemieszewski i Kępys w bajce. Diabeł i wyzywający anioł?

Lemieszewski i Kępys w bajce. On diabeł, ona wyzywający anioł
Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys/Fot. Instagram @ewa_kepys

Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys to aktualnie najbardziej popularna para. To wszystko za sprawą ich burzliwch początków i to na wizji. Widzowie TVN7 mocno kibicowali tej dwójce. Na dziewczynę wylał się nawet hejt, gdy porzuciła zakochanego w niej Kamila dla Natan.

Z okazji Walentynek, większość celebrytów dodaje wymowne posty bądź zdjęcia ze swoimi partnerami. Do tej grupy także należy Kamil Lemieszewski. Zwycięzca II edycji “Big Brothera 2” postanowił udostępnić dość nietypowe zdjęcie, stylizowane na bajkę. Postacie symbolizują Lemieszewskiego i Kępys.

Nietypowy design fotografii sugeruje bajkowe życie Lemieszewskiego i Kępys. Bez wątpienia ich scenariusz do tego pasuje. Niemniej jednak Kamil określił się diabłem, a Ewę aniołem. Biorąc pod uwagę zachowanie tej dwójki w domu Wielkiego Brata, większość telewidzów z pewnością zamieniłoby ich rolami.

W programie to Lemieszewski był aniołem, na którego zawsze mogła liczyć Kępys. Wspierał on ją słowem i swoją obecnością. Za każdym razem był czuły i oddany. Jednak Ewa nie mogła się zdecydować i uciekła z willi. Tym samym zostawiła zdruzgotanego chłopaka na pastwę losu. Kiedy zdawać by się mogło, że Kamil pogodził się z zaistniałą sytuacją, ta postanowiła wrócić i walczyć o tę miłość.

Niewątpliwie w tym związku to Lemieszewski wykazał się ogromną litością, sercem i wiarą w dziewczynę, że nigdy więcej go tak nie potraktuje. Mimo, iż tak bardzo go zraniła, ten postanowił wziąć z nią ślub.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here