Lemieszewski i Stadniczenko w bardzo odważnej sesji walentykowej

Lemieszewski i Stadniczenko w bardzo odważnej sesji walentykowej
Kamil Lemieszewski i Wiktor Stadniczenkoo/Fot. Instagram @sir_lemie

Kamil Lemieszewski i Wiktor Stadniczenko poszli na całość. To nic nowego, że zwycięzca “Big Brohera” dopuścił się skandalu. Jak wiadomo był to najbardziej kontrowersyjny uczestnik reality show.

Lemieszewski i Stadniczenko to dwie najbardziej barwne postacie w domu Wielkiego Brata. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Kamil jako pierwszy wyznał w programie miłość i walczył o nią z Natalią, która zakochała się w tej samej dziewczynie. Mowa oczywiście o sensacjach w “Big Broherze 2” z Ewą Kępys w roli główniej. Wiktor także nie był aniołem. Na oczach milionów widzów rozstał się ze swoją kobietą Ester, czego powodem był jego nieoficjalny romans z Malwiną Ha.

Poza skandalami, których byli głównymi bohaterami, obaj na co dzień zajmują się modelingiem. Walentyynkowa sesja zdjęciowa to nie pierwsze ich wspólne pozowanie. Tym razem jednak poszli o krok dalej i się rozebrali. Akt wywołał sporo kontrowersji. Internautom nie do końca spodobał się artystyczny zamysł fotografa…

Lemieszewski zamiast dodać zdjęcie w objęciach Kępys postanowił udostępnić nietypowe i bardzo odważne zdjęcie ze Stadniczenko. Jak można było zauważyć w programie “Big Brother”, Kamil nigdy nie miał oporu z pokazywaniem swojego ciała. Notorycznie paradował po domu w samych stringach.

Wielkim szokiem dla mieszkańców i co poniektórych widzów był jego płomienny romans z Ewą. Podejrzewano go o homoseksualizm. Prawdziwym szokiem było jego szczere wyznanie uczuć w pokoju zwierzeń. Gdy uczestnik wypowiadał się o Kępys, nie potrafił powstrzymać łez.

Stadniczenko natomiast nie dał się poznać z wrażliwej i uczuciowej strony. Niedługo przeżywał rozstanie z egzotyczną pięknością. Nic dziwnego, że “Don Juan” programu nie przywiązuje zbytniej wagi do relacji. Lemieszewski i Stadniczenko postanowili jak widać przełamać stereotypy i zamiast udostępniać walentynkowe zdjęcia ze swoimi wybrankami, dodali jedno wspólne, a do tego bardzo odważne…

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here