Madzia Wójcik tym razem pokazała za dużo?! Fani rozgrzani

Madzia Wójcik tym razem pokazała za dużo?!
Madzia Wójcik/Fot. Instagram @madzia.official

Kontrowersyjna zwyciężczyni “Big Brothera 2”, Madzia Wójcik udostępniła bardzo odważne zdjęcie ze wspólnych wakacji z Olehem Riashetsev. Celebrytka postanowiła zapozować w bardzo skąpym bikini.

Madzia Wójcik nie do końca wie, co na siebie włożyć. Jej stylizacje raz śmieszą, raz wprawiają w konsternację. Jednak ci, którzy oglądali prostą dziewczynę z podwarszawskich Łomianek na antenie TVN 7, mieli czas, by się przyzwyczaić do jej ekstrawaganckich outfitów.

Tym razem zszokowała fanów nie tyle ubraniem, co raczej jego brakiem. Bluzki odsłaniające sporą część ciała czy dość odważne wycięcia to dla Magdy norma. Niemniej jednak nigdy nie eksponowała aż tak swoich wdzięków, by udostępnić zdjęcie w bikini.

W związku z zakazami, które nieustannie wchodzą w życie Polaków, gwiazda “Big Brothera 2” postanowiła oddać się wspomnieniom słonecznej Tunezji, gdzie spędziła urlop ze swoich partnerem, Olehem. Wówczas żadne z nich nie miało pojęcia, co się niebawem wydarzy w kraju i na świecie.

Niestety nie wiadomo, kiedy para będzie mogła powtórzyć wspólne wakacje. Pozostają więc już tylko zdjęcia i nie tylko one podgrzewają atmosferę followersów Wójcik.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here