Dance Dance Dance: Co się stanie z Mroczkiem?

Dance Dance Dance: Co się stanie z Mroczkiem?
Rafał Mroczek/Fot. Instagram @rafalmroczek

Już w sobotę drugi odcinek show z gwiazdami “Dance dance dance”. Umiejętności taneczne celebrytów będzie oceniać trzyosobowe jury, a w nim aktorka – Anna Mucha. Ostatnio była ona zafascynowana Rafałem Mroczkiem. Kto tym razem wkupi się w łaski surowej jurorki?

Dotychczas uczestnicy popularnego formatu TVP “Dance dance dance” drżeli przed Idą Nowakowską. To właśnie ona słynęła z niskich not i wysokich wymagań. Od drugiego sezonu, poczynaniom gwiazd na parkiecie, znacznie uważniej przygląda się Ania Mucha. Obie jurorki zauroczyły się ostatnio Rafałem Mroczkiem. Czy jednak aktorowi uda się utrzymać poziom?

Rafał niewątpliwie jest tym bardziej umuzykalnionym bliźniakiem. Rozchwytywany niegdyś Mroczek ma już na swoim koncie “Kryształową Kulę” za taneczne zasługi w programie “Taniec z Gwiazdami”. Tamtejsze jury od początku zauważyło jego predyspozycje do ruchu. Fani także dostrzegli jego talent i w ten oto sposób chłopakowi udało się zwyciężyć w show.

Nikt jednak z oceniających “Dance dance dance” nie odniósł się w żaden sposób do osiągnięć i sukcesów tanecznych Rafała. Ten jednak znacznie wyróżnił się na tle pozostałych celebrytów. Otóż jego solówka została najwyżej wypunktowana. Jury nie miało za dużo uwag, poza niekończącymi się komplementami. Jak wiadomo przed uczestnikami kolejne układy, które będą musieli idealnie odwzorować na parkiecie. Czy w drugim odcinku show, jurorzy znów zachwycą się Mroczkiem?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here