“Dance Dance Dance” nie zniknie z anteny mimo epidemii?! Mucha zaprasza na kolejne odcinki [FOTO]

Jurorzy programu "Dance dance dance"/Fot. Instagram @taannamucha

Koronawirus zbiera żniwo, a w związku z nim wszystkie stacje zmieniają wiosenną ramówkę. TVP już zadeklarował przełożenie “Star Voice. Gwiazdy mają głos” na jesień. Jednak “Dance dance dance” ma nadal trwać, co zapowiedziała Mucha.

Jedna z jurorek show “Dance dance dance“, Anna Mucha zaprosiła dziś wszystkich fanów na czwarty, jej ulubiony dotychczas odcinek programu. TVP 2 nie poniosło żadnych skutków pandemii w przeciwieństwie do TVP 1.

Gwiazdy w dalszym ciągu mają tańczyć, mimo że Polsat zawiesił “Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Stacja w ten sposób chciała uchronić uczestników przez koniecznością wychodzenia z domu celem odbywania prób. Jak zaznaczyli pracownicy Solorza, produkcja miała też na celu dobro całej ekipy.

Telewizja Polska spotkała się wówczas z niezrozumieniem ze strony widzów, dlaczego w czasach kryzysu, epidemii i ogólnopolskiej pandemii, władze kontynuują zaplanowane formaty, narażając przy tym ich uczestników, jak i cały zespół na kontakt z otoczeniem.

W odpowiedzi na zarzuty, zdjęto chwilowo “Star Voice. Gwiazdy mają głos”, gdzie występowały gwiazdy TVP. Niemniej jednak w dalszym ciągu jest na antenie “Dance dance dance”, w którym w większości biorą udział osobowości Internetu i świata muzyki czy szeroko pojętego show biznesu.

Anna Mucha zapowiedziała na swoim Instagramie sobotnią emisję show, a przy tym zaprosiła również na kolejne odcinki, sugerując że one się odbędą. Jaki zatem jest klucz do odpowiedzialności i rozsądnej polityki TVP w imię społeczeństwa?

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here