KORONAWIRUS zdominował telewizję. Polsat wstrzymuje kolejne produkcje

Polsat
Polsat Foto:facebook.com/polsat

Polsat podjął decyzję o kolejnych zmianach w wiosennej ramówce. Stacja rezygnuje z emisji kolejnych programów.

Koronawirus blokuje nie tylko prace galerii handlowych czy gastronomii. W związku z epidemią większość stacji telewizyjnych ogłosiła wstrzymanie nagrań swoich flagowych programów rozrywkowych. Stacja Polsat rezygnuje z kolejnych hitów.

Najpierw szefowie Polsatu postanowili zawiesić produkcję “Tańca z gwiazdami”. Nagrania drugiego odcinka odbyły się bez udziału publiczności, a Marcin Bosak zatańczył w ochronnej maseczce. Jak poinformował Polsat, “Dancing with the Stars” powróci na ekrany jesienią.

Następnie stacja zawiesiła program “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz “The Four”. Teraz Prezes Grupy ATM, Andrzej Muszyński poinformował o wstrzymaniu nagrań flagowych polsatowych seriali.

Ze względów na epidemię wstrzymane zostały zdjęcia na planach. Oznacza to w praktyce, że większość zamówień telewizyjnych do ramówki wiosennej nie zostanie zrealizowana w całości. Dotyczy to zwłaszcza seriali emitowanych w trybie codziennym. Ostatni z premierowych odcinków “Pierwszej miłości” zostanie pokazany w czwartek, 16 kwietnia 2020 roku. W kolejnych dniach o godz. 18 zobaczymy powtórki serialu paradokumentalnego “Sekrety rodziny” – potwierdził.

Oprócz tego zostaną zawieszone takie produkcje jak “Na ratunek: 112”, “Świat według Kiepskich”, “Policjantki i policjanci”, “Sprawiedliwi” oraz “Gabinet nr 5”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here