Zobacz kto wystąpi w kolejnej edycji “Tańca z Gwiazdami”. Znamy nazwiska i GAŻE!

Olga Lipińska_Tomasz Oświęciński/Fot. Instagram/Kolaż

Niedawno skończyła się jubileuszowa X edycja wielkiego show “Dancing with the Stras. Taniec z Gwiazdami”. W finale zwyciężył Damian Kordas z Janją Lesar. Pokonał on tym samym Barbarę Kurdej-Szatan i Jacka Jeschke, którzy od początku byli faworytami. Kto stanie na parkiecie w XI edycji i kto zdobędzie Kryształową Kulę?

W “Tańcu z Gwiazdami” paradoksalnie z edycji na edycję występuje coraz mniej gwiazd, a więcej celebrytów. Dość mało znanych, gdyż to udział w show ma im dopiero zapewnić popularność.

Telewidzowie nie mogą się doczekać, kogo niebawem zobaczą i czyje zmagania będą śledzić na szklanym ekranie. Jak się okazuje, tym razem program będzie się opierał na gwiazdach Patryka Vegi.

Jedną z par stworzy Tomasz Oświęciński, znany z dzieł kontrowersyjnego reżysera jako “Strachu”. Tuż obok niego, o Kryształową Kulę zawalczy Julia Wieniawa, która zadebiutowała w kinowych produkcjach dzięki Vedze. Aktorka najprawdopodobniej zostanie najlepiej opłaconą uczestniczką show, gdyż na jeden odcinek zażyczyła sobie 30 000 złotych.

Na parkiecie zatańczą również: Anna Karwan i Blanka Lipińska. Pisarka powieści erotycznych zapewne zagwarantuje dość wysoką oglądalność swojej kinowej premiery “365 dni”. Czy program pomoże jej przebić Patryka Vegę i wylansować własne gwiazdy, które niebawem stanął na tym samym parkiecie, co autorka bestselleru?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here