Egzotyczny przystojniak opuścił Hotel Paradise

Egzotyczny przystojniak opuścił Hotel Paradise
Szymon Reich/Fot. Instagram @hotelparadise_tvn7

Niemałe emocje wśród widzów wzbudza nowość TVN-u, “Hotel Paradise”. W piątek z przygodą, a tym samym z szansą na znalezienie miłości pożegnał się Szymon Reich. Internauci obstawiali jednak Łukasza.

Jak widać nieznane są koleje losu i gust singielek nowego formatu “Hotel Paradise”. Łukasz Książkiewicz, zwany “Blondino” był właśnie tym, który zdaniem telewidzów miał odejść z programu jako pierwszy. Za argument podawali jego niski wzrost. Jak się jednak okazuje, rozmiar nie ma znaczenia.

Piątkowy wieczór i parowanie na Bali okazały się sporym zaskoczeniem zarówno dla widzów, jak i dla Szymona. To on musiał spakować walizki i wrócić do domu bez ukochanej u boku. Chłopak od razu odnalazł się w grupie i znalazł wspólny język z singielkami. Egzotyczny przystojniak wywarł piorunujące wrażenie na żeńskiej części telewidzów.

Niestety, jak się okazuje wygląd to nie wszystko. “Blondino” wkupił się w łaski kobiet swoim wesołym usposobieniem. Bez wątpienia, “Hotel Paradise” bez niego byłby po prostu nudny…

Pary mają teraz tydzień, by się dotrzeć i zastanowić nad trafnością swoich wyborów. To dopiero kilka dni na wyspie, tak więc wszystko może się jeszcze zdarzyć. Odszedł jeden rywal, ale pozostali wciąż ostrzą zęby na miłość i na pieniądze. Jak myślicie, kto będzie następny, a kto zostanie już ze swoją drugą połówką do końca?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here