El Dursi odsłania ciało w firance. Moda czy przesada? [FOTO]

El Dursi odsłania ciało w firance. Moda czy przesada?
Klaudia El Dursi/Fot. Instagram @klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi zasłynęła z pierwszego złotego biletu w historii programu “Top Model”. Teraz prowadzi program “Hotel Paradise” i próbuje na Bali okiełznać singli. Najwidoczniej to jej nie wystarcza, bo dodatkowo łamie konwenanse i obnosi się swoim ciałem na Instagramie.

Klaudia El Dursi to już dojrzała kobieta po 30-tce i matka dwójki dzieci. Gdyby nie fakt, że wcale nie wygląda na swoje lata, a jej egzotyczne korzenie dodają uroku, kończyłaby już karierę modelki. Ta jednak dopiero teraz ma swoje pięć minut i jak widać stara się je jak najlepiej wykorzystać. Najwidoczniej nie cofnie się przed niczym, by odzyskać stracony czas.

El Dursi, jak sama przyznała, angaż w “Hotelu Paradise” był dla niej ogromną niespodzianką. Już jako pierwsza wyleciała wraz z produkcją na słoneczne Bali, by promować nowy format TVN-u. Modelka codziennie dodaje nowe zdjęcia i zaprasza swoich fanów przed telewizory do śledzenia losów uczestników. Ci w większości oglądają reality show tylko dlatego, by na nią popatrzeć.

“Hotel Paradise” już po pierwszym odcinku zebrał sporo negatywnych opinii i niejednokrotnie został nazwany wielką pomyłką stacji. Polsatowcy w swoich wypowiedziach dali do zrozumienia, że TVN z pewnością nie przebije “Love Island”.

Do promocji programu stale wykorzystywana jest Klaudia El Dursi, która w kwestii urody bije wszystkie uczestniczki o głowę. Nawet w firance jej do twarzy, ale czy faktycznie musi się prawie rozebrać, by wylansować hotel…

View this post on Instagram

🥥

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here