“Hotel Paradise”: co z drugą edycją show TVN-u?

Paradise Hotel/Fot. Instagram @hotelparadise.tvn7

Jak wiadomo, pierwsza edycja reality show “Hotel Paradise” przyjęła się w ramówce TVN-u. Program średnio miał oglądalność na poziomie prawie pół miliona widzów. Choć nie powtórzył sukcesu “Love Island” Polsatu, zapowiadano drugą edycję.

“Hotel Paradise” niebawem dobiegnie końca. Jak wiadomo, nagrania już się skończyły, a uczestnicy zdążyli już wrócić do Polski i przebywają na kwarantannie. Widzowie niestety zwycięzcę poznają dopiero w kwietniu. To właśnie wówczas miała się odbyć premiera drugiej edycji formatu.

Fani z niecierpliwością czekali na poznanie nowych par, ogłoszone castingi i dalsze procedury związane z show. Okazało się jednak, że będą musieli uzbroić się jeszcze w cierpliwość, gdyż nie prędko pojawi się kolejna edycja. Otóż wszystkie przygotowania na Bali zostały w ostatniej chwili przerwane i wstrzymane aż do unormowania sytuacji w Polsce i na świecie.

Władze stacji nie podały nawet przybliżonej daty eliminacji i rozpoczęcia pracy przy kolejnym sezonie “Hotelu”. Sytuacja w kraju  i na świecie jest zbyt mocno dynamiczna, by móc przewidzieć zakończenie pandemii i wznowienie transportu drogą lotniczą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here