Hotel Paradise: Rajskie rozdanie zakończyło przygodę Sandry

Rajskie rozdaje zakończyło przygodę Sandry
Sandra/Fot. Instagram @hotelparadise_tvn7

Piątkowe rajskie rozdanie zaskoczyło sporo widzów. Ci mocno podzielili się w komentarzach i zaczęli przedstawiać swoje typy. Nie znalazł się jednak ani jeden głos sprzeciwu co do opuszczenia programu przez Sandrę.

Sandra na co dzień jest aktorką. Od razu padło podejrzenia, że uczestniczka najwięcej namiesza i cały czas będzie udawać. Nie pomylono się, co od razu zaznaczyli widzowie reality show. Rajskie rozdanie według nich oczyściło w pewnym sensie atmosferę w “Hotelu Paradise”.

Fani formatu czekają jeszcze, aż z Bali wyjedzie Adam. Mięśniak zdecydowanie nie przypadł do gustu ani telewidzom ani internautom. Przez komentarze przemawia hejt i zniesmaczenie ludzi. Ci uważają go za sztucznego i aroganckiego manipulatora.

Jak zaznaczył jeden z internautów, Sandra była zła i przebiegła,  ale w swoim działaniu nie przebiła Adasia. Ten uchodzi za króla intryg. Wielbiciele “Hotelu Paradise” wciąż nie mogą zapomnieć jednej z wypowiedzi chłopaka. Ten wyznał, że przestaje go interesować dziewczyna, gdy tylko pójdzie z nią do łóżka. Śledząc jego poczynania na antenie – nie kłamał.

Poza Adamem, widzowie chcą wyeliminować jego obecną partnerkę Violę. Zwycięstwo zaś zwiastują Marietcie i Chrisowi. To ulubiona para programu, jak można wywnioskować z postów na Instagramie. Coraz większą sympatię wzbudza teraz Maciek, który po odejściu Sandry, spróbuje odnaleźć szczęście u boku Marty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here