Była “Wyspa miłości” będzie sąd. Maciek i Oliwia idą na noże

Oliwka stanęła murem za Maćkiem. Fame MMA to ustawka?!
Maciej Szewczyk i Oliwia Miśkiewicz/Fot. Instagram @loveislandwyspamilosci

Maciek i Oliwia to jedna z najbardziej, jak nie najbardziej kontrowersyjna para programu “Love Island. Wyspa miłości”. Nikt nie dawał im zbyt wielkich szans na przerwanie ze względu na odległość. Miała być przeprowadzka i ślub, teraz będzie sąd.

Maciek Szewczyk i Oliwia Miśkiewicz codziennie wywoływali spore zamieszanie w Hiszpanii. On był impulsywny i niekiedy prymitywny. Oliwce nie brakowało elegancji, bywania na salonach i chęci rozwijania się w zawodzie modelki. Mimo wszystko przeciwieństwa się najwidoczniej przyciągają, gdyż na antenie wyznali sobie miłość. Nie brakowało między innymi spięć, ale także i szczerych rozmów. Teraz łączy już ich tylko sąd.

Maćka zastanawiało, co Miśkiewicz robi w Londynie i dlaczego w tak młodym wieku prowadzi życie na tak wysokim poziomie. Jako jedyna w willi świeciła światowymi markami. Nie była aż tak popularną modelką, by móc sobie na to wszystko pozwolić. Jak się okazało po odejściu z programu, dziewczyna miała nieprzyzwoite sposoby na swoje utrzymanie.

Maciek dowiedział się o sponsoringu. Udostępnił wiadomości między swoją wówczas ukochaną, a jednym z jej “klientów” tudzież sponsorów. Dziewcznie poniekąd wpłynęło to negatywnie na jej PR, nad którym pracowałą w reality show. To był koniec wielkiej miłości. Oliwka złożyła zawiadomienie i oskarżyła Szewczyka, który teraz czeka na dalsze postępowanie sądowe. Chłopak zaczął odgrażać się dziewczynie na instastory. Fani mimo wszystko trzymają stronę modelki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here