Franek z Love Island GORSZY fanów na Instagramie?!

Franek z Love Island GORSZY fanów na Instagramie?!
Franek Rumak/Fot. Instagram @cancer_survivor_frank

Franek Rumak dużo trenuje i ma się czym pochwalić. Od dawna ćwiczy, ale jak zapewnia nie stosuje żadnej specjalnej diety. Roznegliżowany dodał zdjęcie na Instagramie i od razu wylał się hejt, jakoby przez to gorszył fanów. Nie brakowało również tych, którzy wstawili się za chłopakiem.

Franek nie przestaje zaskakiwać swoich wielbicieli. Celebryta z “Love Island” postanowił dawać wskazówki, jak z lamusa stać się kozakiem. Już rozpoczął się cykl jego poradnika. W marketingu postawił na skandal i kontrowersje. Doskonale wiedział, jakie reakcje wywoła jego roznegliżowane zdjęcie. Internauci stwierdzili, iż gorszy fanów. Część z followersów zaczęła go bronić twierdząc, iż nagie biodro i pośladek nie jest niczym deprawującym.

Rumak od kiedy tylko wszedł do programu, od razu zainteresował sobą płeć przeciwną. Największą szczęściarą okazała się Marietta Fiedor. To właśnie jej udało się zdobyć serce przystojnego blondyna. Para jest ze sobą do dzisiaj i nie zapowiada się na żaden kryzys. Celebryci biorą udział we wspólnych projektach, komercyjnych jak i charytatywnych. Marietta i Franek są jedną z trzech par z “Love Island”, której udało się utrzymać relację.

Fani kibicowali im od samego początku. Para doszła do ścisłego finału i nie brakowało komentarzy widzów, pełnych niezadowolenia. Woleliby oni, by właśnie Fiedor i Rumak zwyciężyli pierwszą edycję “Wyspy miłości”. Ci jednak mimo wszystko cieszą się własnym szczęściem i niczego nie żałują, zwłaszcza udziału w reality show. Rumak ostatnio coraz odważniej wchodzi w show biznes. Tym razem postanowił się rozebrać, a zarazem zainteresować przez to potencjalnych subskrybentów swojego kanału na Youtubie. To właśnie tam zamierza zmieniać lamusów w prawdziwych kozaków.

View this post on Instagram

Dobre światło i coś się powoli zaczyna dziać 😁 Waga na dzień dzisiejszy: 80kg. Nie mam diety. Albo inaczej… KAŻDY MA DIETE😎 Dieta to nic innego jak sposób odżywiania. Podejrzewam, że każdy tutaj je, więc każdy jest na diecie 👊 Świadomość. To jest klucz🗝 Świadomość tego co sprawia że tyjemy/chudniemy, czujemy się lepiej/gorzej, jesteśmy bardziej/mniej/zdrowi, mamy więcej/mniej energii do życia 🔥 Magi tutaj nie ma. Wiedza istnieje i jest UWAGA UWAGA darmowa 😁 Dobra zanim zaczniecie hejtować to do rzeczy ⬇️ ZBIERAM PYTANIA DO Q&A na YouTubie!💯❗️ Będę tak robić co 2️⃣ tygodnie prawdopodobnie 😁 TEMATYKA DOWOLNA ☺️ Zapewne wybiorę 10 i na nie odpowiem przed kamerą 🎥 Pisać pytanka w komentarzach 🙏 . . . #fitmen #bodybuilding #motywacja #dieta #odchudzanie #cwiczenianabrzuch #rumakradzi #myślpozytywnie #kochajżycie

A post shared by Franek Rumak (@cancer_survivor_frank) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here