Franek z “Love Island” ma już nową dziewczynę. Internauci nie zostawili suchej nitki

Franek z
Franek Rumak/Fot. Instagram @cancer_survivor_frank

Franek Rumak z “Love Island. Wyspa miłości” ma już nową dziewczynę, choć niedawno rozstał się z Mariettą Fiedor, którą poznał w programie. Widzowie przepowiadali im świetlaną przyszłość, a produkcja TVN-u zaproponowała im wspólny projekt.

Franek z “Love Island” dość szybko podbił serce Marietty i internautek, które od samego początku zauważyły urok Rumaka i komplementowały jego zdjęcia z wyspy. Pomiędzy nim, a Fiedor była spora różnica wieku, co według chłopaka było największą przeszkodą. Jak sam stwierdził na jednym z filmików na swoim kanale, mieli przez to zupełnie inne podejście i poglądy.

Rumak sam o sobie powiedział, że jest stary i nudny. Usilnie starał się przekonać o tym internautów i widzów. Ci jednak po jego popisach w willi, odebrali to jako prowokacyjny żart. Finalista telewizyjnego show nie dawał jednak za wygraną. Przytoczył on przykład z ich życia, kiedy to Mari miała wieczną ochotę na imprezowanie, a on wolał, by ta szła z koleżankami. Sam wolał zostać w domu.

Franek niedawno przedstawił fanom swoją nową dziewczynę – Paulinę. Instagram od razu przemienił się w dwa obozy – jedni byli za Mariettą, drudzy optowali za kolejną  miłością celebryty. Większość jednak broniła “islanderskiego” uczucia. Chłopak stanowczo uświadomił internautów, że nie zamierza wracać do Fiedor, a to, co ich połączyło na ekranie, już dawno umarło…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here