Gwiazda “Love Island” zdradza osobiste szczegóły! Robi TO w lesie z prawdziwym ogierem?!

Oliwia Miśkiewicz/Instagram

Oliwia Miśkiewicz, jedna z finalistek programu “Love Island”, opowiedziała fanom o swoim hobby. Modelka uwielbia jazdę konno po lesie. Fani podchwycili temat. Jak się okazało, celebrytka ma wielu fanów podzielających jej zainteresowania.

Oliwia, gwiazda polsatowego formatu dla singli “Love Island”, udostępniła zdjęcie w stadninie koni. Jak dodała w poście, uwielbia ujeżdżać konie w lesie. Nic jej tak nie poprawia humoru, jak porządna przejażdżka.

Zdaje się, że Miśkiewicz już zapomniała o Maćku i zdążyła pogodzić się z niespodziewanym rozstaniem. To właśnie z nim dziewczyna planowała ułożyć sobie życie. Fani bardzo mocno wspierali parę i wierzyli, że uda im się pokonać dzielące ich kilometry.

I choć to nie odległość była powodem zerwania, finaliści raczej już do siebie nie wrócą.

Maciek i Oliwia spędzali ze sobą dużo czasu po zakończeniu “Love Island”. Oboje zastanawiali się nad przeprowadzką. Internauci codziennie mogli oglądać ich roześmiane zdjęcia na Instagramie. Nikt nie przypuszczał, że “Islanderzy” jakiś później ogłoszą przykrą wiadomość o rozstaniu.

Obojgu udało się już powrócić do rzeczywistości oraz zająć się swoim życiem. Modelka coraz częściej spotyka się ze znajomymi i nie zapomina o pozostałym uczestnikach “Wyspy miłości”. Nie tak dawno pojawiła się wraz, z Mariettą Fiedor, na próbie Mikiego i Sysi. Franek i Maciek jednak do nich nie dołączyli.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here