Już jest! Poznaj tajniki tenisa ONLINE z Mikim [VIDEO]

Już jest! Poznaj tajniki tenisa ONLINE z Mikim
Mikołaj Jędruszczak/Fot. Instagram @mikolaj_jedruszczak_official

Mikołaj z “Love Island” postanowił uczyć ludzi gry w tenisa. Już od dawna był trenerem, ale tym razem pomyślał o tych, którzy są zbyt zapracowani, by spędzać całe dnie na korcie. Postanowił zaprezentować tajniki tej dyscypliny online. Tutoriale mają dać ogólne obeznanie w sporcie i zachęcić do podjęcia prób na żywo.

Miki wierzy, że dzięki niemu tenis przestanie być dyscypliną tylko dla elit. Zdaje on sobie sprawę, jak dużego nakładu finansowego wymaga zawodowe zajęcie się tym sportem. Sam miał z tym problemy. Oglądanie tutoriali i nauka postawowych zasad online z pewnością pozwoli zgłębić tajniki tenisa i bez wstydu wybrać sie na kort. Nauka z trenerem to dość kosztowny wydatek.

Mikołaj Jędruszczak postanowił wyciągnąć rękę do mniej zamożnych fanów, a przy okazji połączyć przyjemne z pożytecznym. Oglądanie filmików na Youtubie i jednoczesna nauka nowych umiejętności. Miki dość długo zastanawiał się nad tym pomysłem. Zaryzykował i sukcesywnie dodaje kolejne filmiki z dalszymi etapami przyswajania podstaw gry. Ciekawe ilu wytrenuje mistrzów nie widząc ich nigdy na oczy.

Jędruszczaka wciąż wspiera Sylwia Madeńska. Jego partnerka, którą poznał w programie “Love Island. Wyspa miłości”. Oboje postanowili podzielić się nagrodą i postawić na uczucie. Te wciąż kwitnie, co można zaobserwować na profilach społecznościowych zwycięzców pierwszej edycji polsatowego reality show.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here