Oliwka pozuje bez stanika. Szału nie ma [FOTO]

Oliwka musi podjąć trudną decyzję. Prosi fanów o pomoc
Oliwia Miśkiewicz/Fot. Instagram @miss0liwia

Oliwka z “Love Island” od piątku rozpoczęła wielką wyprzedaż swojej garderoby. Jak stwierdziła, nie ma już miejca w szafie i musi się pozbyć części ubrań. W jednej ze sprzedawanych rzeczy pozowała bez stanika.

Oliwka Miśkiewicz jak widać nie przywiązuje wagi do ubrań ani do swojego ciała – bez problemu pokazuje się bez stanika. Inaczej jest w kwestii mężczyzn. Jak wyznała swojemu islandowemu chłopakowi – Maćkowi, cztery lata dochodziła do siebie po nieudanym związku. I choć miała nadzieję, że Szewczyk okaże się tym “do końca życia”, relacja została dość ostro zakończona. Para nie ma ze sobą dziś kontaktu.

Na szczęście Miśkiewicz nie cierpi tak po stracie ubrań, jak po nieszczęśliwej miłości. Jak zapewnia celebrytka, ceny są przystępne i każdy będzie mógł sobie pozwolić na małe zakupowe szaleństwo. Modelka wśród oferowanej galanterii ma m.in. sukienki i brokatowy żakiet. W tym ostatnim dodała zdjęcie bez stanika. Oliwka nie ma jednak zbyt dużo do odsłaniania.

W przeciwieństwie do koleżanek celebrytek, modelka nie wpadła jeszcze w błędne koło operacji plastycznych i poprawek chirurgicznych. Choć na wyspie zarzucano jej sztuczność, biust z pewnością ma naturalny. Jak widać Maćkowi nie przeszkadzały małe piersi. Idąc za ich wzajemnymi relacjami na Instagramie, powód rozstania był zupełnie inny. Oliwka miała ponoć innych mężczyzn poza Szewczykiem. Chłopak miał na to dowody, dziewczyna jednak wszystkiemu zaprzeczyła.