Aleksandra Szwed ma najlepszy model. Kłuje po oczach?

Aleksandra Szwed ma najnowszy model. Kłuje po oczach?
Aleksandra Szwed/Fot. Instagram @aleksandra_szwed

Najnowsze show TVP “Star Voice” w ubiegłym tygodniu obejrzało ponad 2 mln widzów. Mimo iż projekt strasznie daje po uszach, z odcinka na odcinek, gwiazdy lepiej sobie radzą. Jednak serca jury skradli Aleksandra Szwed i Aleksiej Jarowenko.

Choć widzowie zagłosowali inaczej i tym samym przewrócili tabelę klasyfikacyjną do góry nogami, tak najwięcej pochwał i komplementów zdobyła Aleksandra Szwed. Aktorka wykonała utwór Katarzyny Klich “Lepszy model”.

Jak stwierdziła gwiazda, w życiu prywatnym ma najlepszy i najnowszy model i chodziło  tu bynajmniej o krótki staż związku. Aleksandra Szwed nie omieszkała oczywiście pozdrowić swojego partnera na wizji. Tym samym zapewne niejednemu widzowi złamała wówczas serce. Nawet prowadzący był zainteresowany chwilową kadencją w życiu artystki.

Świetne i czyste wykonanie Szwed nie powinno nikogo dziwić. Otóż Ola występowała w programie “Twoja twarz brzmi znajomo” i “Jak oni śpiewają”. W obu show zajęła wysokie miejsca, tym samym wygrywając format TVP i zajmując trzecie miejsce w Polsacie.

Gwiazda “Rodziny zastępczej” ma nie tylko głos, ale i poczucie rytmu, talent i wspaniałego mężczyznę, którego jak zadeklarowała przed kamerami – nie ma zamiaru wymieniać na inny model. Jej obceny jest – jak podkreśliła – najlepszy.

Krzysztof Białkowski jest starszy od Aleksandry i pochodzi z Łodzi. Mężczyzna nie jest osobą publiczną i absolutnie nie ma parcia na szkło. Od kiedy aktorka jest z nim w związku, także zwolniła lekko tempo i zajęła się rodziną. Niemniej jednak nadal jest aktywna zawodowo i nieźle sobie radzi w show biznesie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here