Wielkie ZMIANY w “The Voice of Poland”. Kiedy premiera 11. edycji?

The Voice Of Poland Fot.screen:youtube.com
The Voice Of Poland Fot.screen:youtube.com

Już wkrótce ruszą nagrania do jedenastej edycji “The Voice of Poland”. W nowej odsłonie fanów show czekają zmiany!

Jedenasta edycja “The Voice of Poland” zaskakuje zmianami! Po pięcioletniej przerwie do programu wraca Edyta Górniak. Przypomnijmy, że Diva nie chciała pracować z Justyną Steczkowską, więc od pewnego momentu w mediach krążyły plotki na temat czwartego trenera show.

Jak informuje TVP, w fotelu jurora zasiądzie gwiazda “The Voice Senior” Urszula Dudziak. Do trenerów dołączy się też Michał Szpak oraz Tomson z Baronem.

Jednak zmiany nie dotyczą jedynie trenerów. W kolejnym sezonie show już nie zobaczymy Marceliny Zawadzkiej. Modelkę zastąpi jej redakcyjna koleżanka z “Pytania na śniadanie”, Małgorzata Tomaszewska.

– Lubię nowe wyzwania i adrenalinę, która im towarzyszy. Każdy program, w którym występuję wywołuje inne emocje. Nie mogę się doczekać tych, które z pewnością dostarczą nam uczestnicy nowej edycji „The Voice of Poland”. Będę kibicowała każdemu z nich. Poza tym już się nie mogę doczekać współpracy z Tomkiem Kammelem, Maćkiem Musiałem i Adamem Zdrójkowskim. Wierzę, że “przygarną” mnie do swojej voice’owej rodziny – cytuje słowa prezenterki “Super Express”.

Premierowy odcinek “The Voice of Poland” już we wrześniu!

Kolejne zmiany w nowej edycji The Voice of Poland TVP‼️ Do współprowadzących dołączy Małgorzata Tomaszewska, gwiazda…

Gepostet von Rochstar S.A. am Montag, 27. Juli 2020

 

1 KOMENTARZ

  1. Dlaczego jeszcze ciągną ten program? Nie powiem. Wypromował kilku świetnych wykonawców, ale ogólnie uważam, że największą wadą tego show, jest to, że to znane gwiazdy wybierają kogoś do drużyny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here