Wielkie ZMIANY w “The Voice of Poland”. Kiedy premiera 11. edycji?

The Voice Of Poland Fot.screen:youtube.com
The Voice Of Poland Fot.screen:youtube.com

Już wkrótce ruszą nagrania do jedenastej edycji “The Voice of Poland”. W nowej odsłonie fanów show czekają zmiany!

Jedenasta edycja “The Voice of Poland” zaskakuje zmianami! Po pięcioletniej przerwie do programu wraca Edyta Górniak. Przypomnijmy, że Diva nie chciała pracować z Justyną Steczkowską, więc od pewnego momentu w mediach krążyły plotki na temat czwartego trenera show.

Jak informuje TVP, w fotelu jurora zasiądzie gwiazda “The Voice Senior” Urszula Dudziak. Do trenerów dołączy się też Michał Szpak oraz Tomson z Baronem.

Jednak zmiany nie dotyczą jedynie trenerów. W kolejnym sezonie show już nie zobaczymy Marceliny Zawadzkiej. Modelkę zastąpi jej redakcyjna koleżanka z “Pytania na śniadanie”, Małgorzata Tomaszewska.

– Lubię nowe wyzwania i adrenalinę, która im towarzyszy. Każdy program, w którym występuję wywołuje inne emocje. Nie mogę się doczekać tych, które z pewnością dostarczą nam uczestnicy nowej edycji „The Voice of Poland”. Będę kibicowała każdemu z nich. Poza tym już się nie mogę doczekać współpracy z Tomkiem Kammelem, Maćkiem Musiałem i Adamem Zdrójkowskim. Wierzę, że “przygarną” mnie do swojej voice’owej rodziny – cytuje słowa prezenterki “Super Express”.

Premierowy odcinek “The Voice of Poland” już we wrześniu!

Kolejne zmiany w nowej edycji The Voice of Poland TVP‼️ Do współprowadzących dołączy Małgorzata Tomaszewska, gwiazda…

Gepostet von Rochstar S.A. am Montag, 27. Juli 2020

 

Comments are closed.