“Twoja Twarz Brzmi Znajomo” POWRACA na ekrany! Uczestnicy pokazali zdjęcia z planu

Twoja twarz brzmi znajomo
Twoja twarz brzmi znajomo Foto:instagram.com/twojatwarzbrzmiznajomo

Po długiej przerwie “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wraca na antenę. Uczestnicy show chwalą zdjęciami z planu.

“Twoja twarz brzmi znajomo” to program rozrywkowy emitowany na antenie Polsatu od 2014. Z powodu pandemii koronawirusa po dwóch odcinkach stacja Polsat zawiesiła nagrania 13 edycji programu. Według najnowszych informacji ekipa produkcyjna już wróciła na plan, a nowe odcinki będą emitowane już jesienią.

Bohaterami dalszych odcinków show ponownie będą: Paweł Dudek, Maurycy Popiel, Gosia Andrzejewicz, Marta Gałuszewska, Filip Gurłacz, Karol Dziuba, Natalia Avelon i Kamila Boruta. Występy uczestników będą oceniać: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski i Adam Strycharczuk.

Teraz gwiazdy show chwalą się z social mediach zdjęciami z planu. Zobaczcie!

View this post on Instagram

Zebranie Produkcyjne, dotyczące szkolenia nowych zasad bezpieczeństwa i możliwości przyszłego powrotu do pracy. Od 5 marca – jak tysiące Polaków, uziemionych przez pandemię – trwamy bez możliwości pójścia do swojej pracy, by zarobić na życie… W przypadku teatru, w którym pracujemy co wieczór, takie zamrożenie potrwa jeszcze conajmniej do września… Pracujemy – jak tylko się da – przy innych zadaniach , w nieswoich codziennych profesjach… Jak tysiące Plaków, którzy stracili natenczas swoją pracę. Trzeba sobie radzić👍👍👍🍀 Najważniejsze, by wspierać pogodą ducha naszą rodzinę i dzieci w tej trudniejszej rzeczywistości. Pojawiają się pierwsze zawodowe "światełka w tunelu" 👍👍😊 "Odmrażają się" realizacje niektórych programów telewizyjnych 🌞 Od września będziemy mogli powrócić na antenę POLSATU z nowymi odcinkami przerwanej covidem 13 Edycji TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO 💙💙💙 BAAAARDZO tęskniliśmy 💙😊 Telewizja Polsat oraz EndemolShine Producent programu zdecydowali o możliwości wznowienia realizacji programu na nowych zasadach bezpieczeństwa 👍 ze zredukowaną Publicznością w studio, kontrolą medyczną, pracą w maskach, ALE BĘDZIEMY 💙💙💙💙 Trzymamy kciuki, by się udało 👍 @polsatofficial @twojatwarzbrzmiznajomo @piotr.gasowski.official @maciej_dowbor @kacper_kuszewski @kacperkuszewski_fc #kwarantanna #tęsknimydopracy #ttbz #aktorka #wokalistka #trzymamkciuki

A post shared by Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka) on

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here