Będzie kontynuacja telewizyjnego hitu! Wszystko, co musicie wiedzieć o “Zniewolonej 3”

Katerina Kowalczuk
Katerina Kowalczuk Foto:instagram.com/katerinakovalchyk

Przed nami 3 sezon hitowego serialu “Zniewolona”. Czy Katerina Kowalczyk pojawi się w kontynuacji produkcji? Już wiadomo!

Ukraiński serial “Zniewolona” został hitem polskiej telewizji. Przez dwa miesiące miliony widzów śledziło dramatyczne losy głównej bohaterki – Kateriny Wierbickiej, którą zagrała rosyjska aktorka Katerina Kowalczyk. Serial osiągnął rekordowe wyniki oglądalności, każdy odcinek oglądało około trzech milionów widzów.

Po wielkim sukcesie serialu Katerina Kowalczyk wyjechała do Stanów Zjednoczonych, aby zbudować karierę za oceanem. Nic więc dziwnego, że w mediach pojawiły się spekulacje, czy aktorka zagra w trzecim sezonie, czy jednak zastąpi ją inna aktorka. Już wiadomo!

Producenci serialu zapewniają, że w 3. sezonie główną rolę Katii znowu zagra Kowalczyk.To jeszcze nie koniec niespodzianek! Okazuje się, że część zdjęć kręcona będzie w Polsce z udziałem polskich gwiazd!

Jednak, jak zapowiadają producenci, w 4 sezonie “Zniewolonej” głównych bohaterem będzie już inna osoba, więc Kowalczyk będzie mogła rozwijać się w USA.

Na oficjalnej stronie kanału STB możemy znaleźć informację, że premiera nowego sezonu “Zniewolonej” odbędzie się już w 2021 roku.