NETFLIX na lipiec. TOP-10 najlepszych premier!

Netflix
Netflix Foto:facebook.com/netflixpolska

Netflix ogłosił premiery seriali na lipiec 2020. Co obejrzeć na początku wakacji? Przygotowaliśmy dla Was listę najciekawszych premier na platformie.

1. “Uwięzione” to hiszpański serial opowiadający o specjalistkach od kradzieży biżuterii. Zulema i Macarena, zatrudniają cztery inne kobiety do pomocy w napadzie stulecia. Na ślubie w rodzinie narkotykowego bossa mogą “zarobić” miliony.

2. “Przeklęta” to współczesna wersja legendy arturiańskiej. Nastolatka Nimue pomaga najemnikowi imieniem Artur znaleźć Merlina i dostarczyć mu starożytny miecz.

3. “Odwet”: cztery nastolatki łączą siły, by zemścić się na szkolnych prześladowcach, ale zostają oskarżone o coś, czego nie zrobiły. Czy uda im się wyrównać rachunki?

4. “Fatalny romans”: prawniczka zostaje uwikłana w przerażającą grę w kotka i myszkę, gdy spotkanie z dawnym znajomym przeradza się w obsesję zagrażającą wszystkim, których kocha.

5. “Seriously Single”: to komedia romantyczna o dwóch przyjaciółkach o zupełnie różnych poglądach na facetów. Dziewczyny próbują razem odnaleźć się w skomplikowanym świecie singielek.

6. “Jack Whitehall: I’m Only Joking”: nowy stand-up w wykonaniu brytyjskiego komika Jacka Whitehalla.

7. “Miasto strachu: Nowy Jork kontra mafia”: program dokumentalny opowiadający kronikę walki agentów federalnych z nowojorską mafią, która zakończyła się rozbiciem pięciu rodzin mafijnych u szczytu ich potęgi w latach 80. XX wieku.

8. “Speedcuberzy”: dokument o rekordzistach w układaniu kostek Rubika na czas, których łączy wyjątkowa więź i niezwykły duch rywalizacji.

9. “The Old Guard”: czwórka wojowników, którzy od stuleci w sekrecie bronią ludzkości, staje się celem tajemniczych mocy i odkrywa nowe znaczenie nieśmiertelności.

10. “Mroczne pożądanie”: przykładna żona spędza weekend poza domem. Wyjazd rozbudza w niej pasję, kończy się tragedią i sprawia, że Alma zaczyna się zastanawiać, kim naprawdę są jej bliscy.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here