Szokujące słowa Kalickiej o stanie błogosławionym! “Ciąża wyżera mózg”! [FOTO]

Olga Kalicka/fot. Instagram

11 miesięcy temu Olga Kalicka powitała na świecie swojego synka – Aleksego. Teraz aktorka zdradza niepokojące szczegóły związane z okresem ciąży. Czy według niej stan błogosławiony powoduje problemy z mózgiem?

Gwiazda serialu “Rodzinka.pl” przyznała w rozmowie z “Fleszem”, że stan jej zdrowia nie jest ostatnio najlepszy. Nie mniej jednak cieszy się macierzyństwem, w którym widzi same pozytywy!

Już w ciąży miałam kłopoty z myśleniem” – wyznała. “Ciąża wyżera mózg. Do ósmego miesiąca grałam w teatrze i wiele razy łapałam się na tym, że nie wiem, co mówić ani w którym miejscu sztuki jestem. W “Rodzince.pl” miałam wejść z impetem i powiedzieć coś krótkiego. Wchodziłam ze 20 razy i za każdym zapominałam tekstu” – wyznaje Olga.

Oczywiście narodziny dziecka zwiastowały także burzę hormonów. “Jak jestem w domu, to myślę: “Boże, chcę do pracy”. A w pracy: “Aaa, chcę do dziecka”. Nieustanna walka ze sobą” – stwierdziła aktorka.

Kalicka zdradza także plany powiększenia rodziny. Jesteście ciekawi ile pociech planuje mieć w przyszłości aktorka?

Do trzydziestki chciałabym powiększyć rodzinę. Wciąż mam na to cztery lata. Chciałabym mieć przynajmniej jeszcze jedno dziecko, ale tego nie da się zaplanować” – zakończyła.

View this post on Instagram

Czysta Miłość. ♥️

A post shared by Olga Kalicka (@olgakalicka) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here