Afera pedofilska Epsteina sięga do… rodziny królewskiej Wielkiej Brytanii? Sensacja!

Elżbieta II oraz Jeffrey Epstein. / foto: PAP

Jeffrey Epstein został znaleziony martwy w swojej celi. Oficjalnie popełnił samobójstwo – jednak informacje, które posiadał, mogły pogrążyć wiele ważnych i znanych osób! Czy syn Elżbiety II – książę Andrzej II – ma coś wspólnego z aferą i molestowaniem nieletnich kobiet?

66-latek 6 lipca został aresztowany w sprawie handlu ludźmi i wykorzystywania seksualnego nieletnich dziewcząt w swoich apartamentach na Manhattanie i posiadłości w Palm Beach na Florydzie w latach 2002-2005.

Epstein został po raz pierwszy skazany za pedofilię 11 lat temu, ale sprawa została zamieciona pod dywan, a on sam odbywał karę jedynie ograniczenia wolności. Sprawa śmierci Epsteina jest o tyle tajemnicza, że w aferę pedofilską zaangażowane miały być osoby z pierwszych stron gazet, a także rodziny królewskiej.

“The Guardian” podaje, iż oskarżenia wobec syna Elżbiety II pojawiły się po tym, jak odtajniono dokumenty sądowe ze sprawy o zniesławienie, w której udział brała także Ghislaine Maxwell, oskarżona o sutenerstwo nieletnich kobiet.

Z odtajnionych dokumentach dotyczących sprawy sprzed ponad 20 lat pojawia się informacja, iż książę Andrzej był oskarżony o molestowanie nieletniej dziewczyny w rezydencji zmarłego miliardera.

Pamiętam tylko, że ktoś chciał zrobić nam zdjęcie i kazali nam usiąść na kanapie. I tak Andrzej i Virginia usiedli na kanapie. Wtem położyli marionetkę na jej kolanach. Następnie usiadłam na kolanach Andrzeja, jak sądzę z własnej woli, a oni wzięli lalkę za ręce i położyli ją na piersi Virginii, więc Andrzej położył swoje na mojej – możemy przeczytać w zeznaniach jednej z ofiar.

Widać zatem, że tajemnicza śmierć Jeffreya Epsteina staje się jeszcze bardziej zagadkowa. Mężczyzna u którego na “przyjęciach” gościli m.in. Bill Clinton czy członkowie rodziny królewskiej, mógłby swoimi zeznaniami pogrążyć całe grono znanych osób.