Agnieszka Woźniak-Starak wraca do gry? Prezenterka robi przełomowy krok

Agnieszka Woźniak-Starak rezygnuje z prowadzenia audycji! Co się stało? Foto: print screen z YouTube/William D. Leong
Agnieszka Woźniak-Starak /Foto: print screen z YouTube/William D. Leong

Nadchodzą ogromne zmiany w życiu Agnieszki Woźniak-Starak. Minął już rok od śmierci jej męża. Dziennikarka postanowiła więc zrobić kolejny krok na drodze ku normalności.

Niewątpliwie czas żałoby był trudnym okresem w życiu Agnieszki Woźniak-Starak. Wygląda jednak na to, że dziennikarka znalazła już w sobie siłę, aby w pełni powrócić do życia i pracy w TVN-ie.

Prezenterka przygotowuje się do powrotu na antenę. Z nieoficjalnych informacji wynika, że Agnieszka Woźniak-Starak ma zastąpić Kingę Rusin w “Dzień dobry TVN”.

Przyjaciele okazują ogromne wsparcie wdowie po Piotrze Woźniak-Staraku. Kilka miesięcy temu do ekipy śniadaniówki dołączyła Paulina Krupińska-Karpiel.

Czekamy na Agnieszkę z otwartymi ramionami i wielkim serduchem – zapewniła.

To ona jako jedna z pierwszych dowiedziała się o planach przyjaciółki. Dochowała jednak powierzonego jej sekretu. Przez cały okres żałoby wspierała Agnieszkę. W listopadzie wraz z mężem Sebastianem Karpielem-Bułecką pojawiła się na premierze “Ukrytej gry”, ostatniego projektu Piotra Woźniak-Staraka. Było to pierwsze publiczne wyjście tej pary. Agnieszka z pewnością doceniła ten gest.

(Piotr – przyp. red.) Był moim serdecznym przyjacielem. Mam wobec niego wielki dług wdzięczności. Przeżyliśmy wiele pięknych chwil – mówił podczas premiery Sebastian Karpiel-Bułecka.

Później dziennikarka miała okazję odpoczywać w góralskiej gościnie u przyjaciół. Na jej twarzy coraz częściej zaczął pojawiać się uśmiech. Wspólnie z Pauliną odkryły nową pasję – skitouring.

“Powiem Wam, że marzyłam o tym od paru miesięcy, góry, kiedyś tu zamieszkam. Z dziesiątką psów. I koniem” – pisała wtedy na Instagramie Agnieszka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here