Anna Lewandowska ruszyła z nowym cateringiem dietetycznym! Przekaże 5 tysięcy posiłków personelowi medycznemu

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska/Fot. Supermenu.com.pl

Żona Roberta, Anna Lewandowska opublikowała na swoich social mediach informację o założeniu nowej firmy cateringowej. Część posiłków ma trafić do Instytutu Medycznego w Warszawie.

Anna Lewandowska z pewnością nie chce być kojarzona wyłącznie z bycia żoną sławnego piłkarza. Udowodniła nam to już wielokrotnie otwierając swoje nowe biznesy takie jak Foods by Ann, gdzie zajmuje się produkcją ekologicznej żywności lub Phlov, gdzie produkuje własne kosmetyki. Teraz do tej listy chce dodać catering dietetyczny, który nazwała SuperMenu.

„Dziś chcę Wam opowiedzieć o PROJEKCIE, nad którym pracujemy z moim teamem od ponad roku. Ruszamy z 👉 SuperMenu, CATERINGIEM DIETETYCZNYM , o który pytacie od kiedy powstało Foods by Ann. 👉 SuperMenu to kontynuacja moich działań, w ramach Trzech Filarów Zdrowia – w których pierwszym filarem jest właśnie zdrowa dieta!” – napisała Lewandowska w swoim poście.

Na stronie internetowej SuperMenu da się już znaleźć wszystkie potrzebne informacje, od rodzaju diet przez cennik i przykładowe menu. Można też dobrać specjalną dietę dla siebie odpowiadając na kilka pytań. W zakładce COVID-19 Anna zadbała by zapewnić nas, że jej catering troszczy się o nasze zdrowie, a produkcja oraz zamówienia są bezpieczne.

Jednak to nie wszystko! Trenerka postanowiła również wesprzeć w tych trudnych czasach personel medyczny Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Już 15 kwietnia 5 tysięcy posiłków otrzyma Oddział Zakaźny, Oddział Dermatologii, który został zamieniony na zakaźny oraz OJOM i SOR.

Piękny gest! Nie pozostaje nic innego jak zamawiać!

View this post on Instagram

Drodzy, na wstępie chciałam Wam podziękować, że jesteście ze mną🙏🏻 Wasza obecność daje mi SIŁĘ i MOTYWACJĘ do działań. Wszyscy jesteśmy zamknięci w domach ale życie toczy się nadal, mimo niepewnych czasów, mimo wielu niewiadomych. Dziś chcę Wam opowiedzieć o PROJEKCIE, nad którym pracujemy z moim teamem od ponad roku. Ruszamy z 👉 SuperMenu, CATERINGIEM DIETETYCZNYM , o który pytacie od kiedy powstało Foods by Ann. 👉 SuperMenu to kontynuacja moich działań, w ramach Trzech Filarów Zdrowia – w których pierwszym filarem jest właśnie zdrowa dieta! ℹ️ Chcę z Wami być i dawać gotowe rozwiązania, ale przede wszystkim, chcę działać i POMAGAĆ, dlatego od 15 kwietnia, przekażemy 5 tysięcy posiłków osobom, od których zależy ludzkie życie – personelowi medycznemu pracującemu w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. Dziękuję Wam jeszcze raz za WSPARCIE, które otrzymuje od Was w wiadomościach. Zapraszam na profil @supermenu_by_anna_lewandowska , tam poznacie wszystkie szczegóły🆕 www.supermenu.com.pl Dużo zdrowia❤️ Ann #annalewandowska #SuperMenu #SuperTy #SuperPomoc #SUPERCatering #DrogaDoZdrowia

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here