Anna Markowska ujawnia, kim jest jej nowa manager. To żona Prokopa!

Anna Markowska
Anna Markowska/ Fot. Instagram

Anna Markowska to uczestniczka 7. edycji “Top Model”. Program pozwolił jej się rozwinąć i stać się bardziej rozpoznawalną w świecie show biznesu i modelingu. Kobieta nie zawsze była tak pewna siebie, miała małą wadę, która na pierwszy rzut oka nie była dostrzegalna.

Po programie Anna Markowska zdecydowała się jednak na zabieg usunięcia blizn, który miał poprawić wygląd jej szczęki. Uczestniczce udało się wcześniej pokonać złośliwy nowotwór głowy, ale liczne operacje pozostawiły na jej twarzy niedoskonałości. Dzięki zabiegowi estetycznemu modelka mogła poczuć się lepiej psychicznie. Teraz nie brakuje jej motywacji i pod prężnym okiem swojej manager rozwija się dalej.

Ostatnio w mediach społecznościowych Markowska pochwaliła się tym kto czuwa nad jej karierą. “Moja managerka i mój anioł stróż, jedna z najpiękniejszych kobiet w moim życiu. Takich osób życzę wam w te święta kochani! Trzymajcie się blisko, bo bliscy są najważniejsi. Merry Christmas #dreamteam. Jeszcze tylko Ivy brakuje i byłaby wspaniała trójka. No cóż, Ivy za obiektywem. Dziękuję girls za ten rok”– napisała na swoim Instagramie.

Mowa tu oczywiście o manager Marii Prokop, która jest żoną dziennikarza i prowadzącego program “Mam Talent”, Marcina Prokopa. O managerce wiemy niewiele, ponieważ kobieta chroni swoją prywatność. Podobno Markowską wypatrzyła już podczas 7. edycji programu “Top Model” i właśnie wtedy zaproponowała jej współpracę.

Najwidoczniej w Annie dostrzegła potencjał i postanowiła pomóc jej w wielkim, ale trudnym świecie mediów, niczym anioł stróż. O Marii Prokop wiemy również to, że jest miłośniczką jogi i pracuje w warszawskiej szkole YOGA House Warsaw. Kobieta uwielbia sport, co widać po jej sylwetce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here