Antoni Królikowski szczerze o miłości. Piękne słowa aktora

Antoni Królikowski żegna swojego ojca. Wzruszający wpis na Instagramie. Foto: print screen z YouTube/JastrzabPost
Antoni Królikowski żegna swojego ojca. Wzruszający wpis na Instagramie. Foto: print screen z YouTube/JastrzabPost

Czasami związki potrzebują wsparcia. Niekiedy potrzebny jest ktoś, kto obie połówki weźmie za łeb, potrząśnie nimi, uświadomi pewne kwestie i pozwoli dalej wspólnie funkcjonować. Przez życie najlepiej iść razem – mówi Antoni Królikowski.

Niejednokrotnie media plotkarskie pisały o związkach aktora, a w szczególności problemach jakie się w nich pojawiały. Sam zainteresowany, przy okazji kolejnego filmu w którym występuje, postanowił wypowiedzieć swoje, szczerze zdanie dotyczące miłości.

Najłatwiej jest zrezygnować, gdy na drodze pojawiają się trudności, ale czasami warto powalczyć o miłość. Dlatego tacy bohaterowie jak Brunon, grany przez Michała Żurawskiego, są bardzo potrzebni dzisiejszemu światu. Wokół historii związkowych naprawdę jest dużo śmiechu – podkreśla.

Do rozważań na temat relacji skłoniła aktora historia bohatera, w którego wciela się w nowym filmie „Szczęścia chodzą parami”. Właśnie zakończył do niego zdjęcia.

W filmie gram rolę Miro, chłopaka, który bierze ślub z Jessicą. To stuprocentowy facet, który uwielbia motoryzację. Miro bardzo kocha Jessicę, ale nie zawsze potrafi się z nią dogadać. Pomaga mu w tym Brunon, terapeuta par, który w historii tego duetu odegra kluczową rolę – tłumaczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here