Arnold Schwarzenegger apeluje do fanów ws. koronawirusa. “Zostańcie w domach”

Arnold Schwarzenegger ostrzega przed koronawirusem. Foto: Instagram
Arnold Schwarzenegger ostrzega przed koronawirusem. Foto: Instagram

Arnold Schwarzenegger to kolejna gwiazda Hollywood, która przestrzega przed lekceważeniem koronawirusa. Na swoim Instagramie wystosował apel do ludzi: “zostańcie w domach”. Co ciekawe jego apel skrytykowało wielu fanów!

Od tygodni świat żyje pandemią koronawirusa. Wirus z Wuhan dotyka zarówno gwiazdy, jak i zwykłych obywateli. Na tą pandemię zachorowali też aktorzy Hollywood – Tom Hanks oraz jego żona, a także aktorka Olga Kurylenko.

Największy twardziel w historii kina, Arnold Schwarzenegger apeluje do fanów ws. koronawirusa. Gwiazdor przekonuje swoich fanów do nielekceważenia wirusa i pozostania w domach. Gwiazdor zrobił to jednak w swoim stylu.

“Oto jestem. W domu, w jacuzzi. Palę sobie cygaro po tym, jak skończyłem rowerową przejażdżkę i zrobiłem trening. Ciągle jestem w domu i w domu pozostanę. Nagrywam ten filmik, bo wciąż widzę zdjęcia ludzi siedzących w kawiarniach, nie przejmujących się tłumami. To nie jest mądre, w ten sposób zarażacie się wirusem. Właśnie w ten sposób” – powiedział na swoim Instagramie.

Fani w większości chwalą postawę Arnolda, jednak film Arnolda Schwarzeneggera spotkał się również z nieco gorszym przyjęciem:

Bogaty gościu, siedzący w jacuzzi w swojej ogromnej posiadłości – dzięki za Twoją radę, przyda się nam co pracują za 1200 $ na miesiąc…

Masz miliony na koncie, podczas gdy reszta świata traci pracę w centrum globalnego kryzysu. Powinieneś się wstydzić.

View this post on Instagram

That means you, too, spring breakers.

A post shared by Arnold Schwarzenegger (@schwarzenegger) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here