Awantura w domu Meghan i Harry’ego. Musiała interweniować policja

Meghan i Harry Foto: print screen z YouTube/Murky Meg
Meghan i Harry Foto: print screen z YouTube/Murky Meg

 

Meghan Markle i Harry zrezygnowali z pałacowych luksusów, żeby wieść “normalne” życie. Jak się okazuje, nie zawsze jest to łatwe. Codzienność okazuje się bardzo wymagająca.

Oddalenie się od rodziny królewskiej i blasku fleszy miało zapewnić Meghan i Harry’emu spokój i prywatność. Para wyprowadziła się nawet z Wielkiej Brytanii. nie powstrzymało to jednak fali plotek na temat byłej pary książęcej.

Media nie tylko spekulują o tym, kto tak naprawdę chciał odejść z dworu królewskiego. Publikują też informacje na temat aktualnego życia Meghan i Harry’ego. Jak się okazuje, nie jest ono już tak kolorowe.

Jakiś czas temu amerykański tabloid rozpisywał się na temat załamania nerwowego, jakie miał przejść Harry. Mąż Meghan, w związku z kłopotami z samym sobą, trafił ponoć do szpitala psychiatrycznego.

Na tym jednak nie koniec niepokojących informacji. Teraz do mediów przedostała się wiadomość o interwencji policji. Miało do niej dojść z powodu wielkiej awantury w domu Meghan i Harry’ego.

Jak donosi “New Idea”, para kłóci się notorycznie. Ostatnio jednak miarka się przebrała. Sąsiedzi z Los Angeles musieli wezwać policję. Media spekulują, że powodem napiętej sytuacji są niespełnione ambicje Meghan, która nie może się pogodzić z nikłym zainteresowaniem ze strony branży filmowej.

“Jest wściekła, że jej powrót do Los Angeles nie był wydarzeniem. Czuje się lekceważona przez branżę. Harry też ją rozczarowuje, ma mu za złe, że przestał się starać i nie podoba mu się życie w Stanach. Bez przerwy chodzi w poszarpanej koszulce polo, co bardzo ją denerwuje. Poślubiła księcia, a nie jakiegoś łachudrę” – donosi “New Idea”.

5 KOMENTARZE

  1. Harry nie dostosował się do wiersz Tuwima!! Sra za chałupą a dawniej chodził w do pałacowej toalety! Popełnił ten sam błąd który robią Polacy wybierając Jarosława. .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here