Barbara Kurdej-Szatan już nie wystąpi w reklamie Playa?! “Trzeba odświeżyć”

Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan i Maciej Łagodziński/ Fot.Instagram

Barbara Kurdej-Szatan swoją rozpoznawalność zawdzięcza przede wszystkim reklamie Playa. To właśnie za sprawą sieci telefonów komórkowych, aktorka zrobiła karierę. Czy teraz firma telekomunikacyjna zrezygnuje z celebrytki?!

Barbara Kurdej-Szatan w reklamach Playa pojawia się od 2013 roku. Ta współpraca niosła za sobą obopólne korzyści. Z jednej strony Basia zyskała rozpoznawalność, z drugiej zaś to dzięki aktorce firmą zaczęła cieszyć się wielką sympatią. Czy teraz naprawdę ich drogi się rozejdą?

Okazuje się bowiem, że producenci Playa już od jakiegoś czasu zastanawiają się nad zmianą formuły swoich reklam. Podobno nawet ostatnia odsłona z Kamilem Bednarkiem w roli główniej była swego rodzaju testem…

“Pojawiły się plany zakończenia współpracy z Basią i Maćkiem. W ostatniej reklamie z Kamilem Bednarkiem już ich nie było i widzowie dobrze zareagowali. Badania focusowe wykazały dobre przyjęcie tego spotu” – twierdzi informator portalu Pudelek.pl.

Decyzję firmy tłumaczy się chęcią odmiany i swego rodzaju odświeżenia funkcjonującej już od wielu lat formuły.

“Blondynka i szatyn są świetni, wspaniale się z nimi współpracuje. Basia sprawiła, że o reklamie zawsze dużo się mówiło i ona sama dzięki niej zrobiła karierę. Ale każdy, nawet najlepszy pomysł, co jakiś czas trzeba odświeżyć. I takiego odświeżenia potrzebuje kampania Playa” – czytamy.

Wyobrażacie sobie reklamy Playa bez udziału Basi? Poniżej znajdziecie kilka jej pierwszych reklam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here