Barbara Kurdej-Szatan komentuje ciążę. Reakcja jej córki zaskakuje

Kurdej-Szatan i Mucha
Barbara Kurdej-Szatan/Fot. Instagram @kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan już niedługo powita na świecie swoje drugie dziecko! Celebrytka bardzo długo ukrywała swój błogosławiony stan, a pandemia z pewnością jej w tym pomogła. Teraz jednak coraz śmielej decyduje się na ciążowe wyznania.

Kurdej-Szatan była ostatnio gościem “Dzień Dobry TVN”, w którym zdecydowała się na kilka szczerych wyznań dotyczących jej błogosławionego stanu. W rozmowie z Małgorzatą Ohme i Filipem Chajzerem, zdradziła między innymi, że zna już płeć dzidziusia, a nawet ma wybrane dla niego imię.

Oczywiście celebrytka nie zdradziła tej ważnej tajemnicy, jednak pokusiła się o szczere wyznanie dotyczące jej starszej córeczki, Hani. Jak się okazuje, dziewczynka nie może się już doczekać rodzeństwa.

“Moja córka bardzo się cieszy na myśl o rodzeństwie, marzyła o nim od dawna. Tak naprawdę cały czas nasłuchuje i całuje brzuszek. Jest przeszczęśliwa. Jeszcze przed pandemią, gdy poszłam z nią do galerii, żeby kupić jej jakieś ciuchy na wiosnę, bo wyrosła ze wszystkiego, to była bardziej zainteresowana ciuszkami dla niemowląt, niż dla siebie. Myślę że wszyscy czekamy, ale cierpliwie” – wyznała w rozmowie Barbara Kurdej-Szatan.

Czy wy również nie możecie się już doczekać porodu aktorki? I jak obstawiacie? Będzie chłopczyk czy dziewczynka?

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here