Barbara Kurdej – Szatan wyrzucona z telewizji ma czas by zająć się pasją [WIDEO]

Barbara Kurdej-Szatan/Fot. PAP
Barbara Kurdej-Szatan/Fot. PAP

Barbara Kurdej – Szatan, która swoją karierę zawdzięcza głównie popularnemu mężowi skończyła swoją pracę w TVP. Choć nic się nie zapowiadało na taki obrót sytuacji, prezenterka szybko znalazła zajęcie. Z pomocą przyszła konkurencja. Już od połowy września będzie spełniać swoje marzenia.

W jesiennej ramówce TVP na marne szukać twarzy Kurdej – Szatan. Wszystkie programy, jakie prowadziła zostały przekazane w inne ręce. Jednak żal po stracie pracy nie trwał długo. Po tym, jak grała w serialach, śpiewała, przyszła pora na taniec. Widzowie będą mogli ją śledzić w programie Polsatu “Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Od września kroku będzie jej dotrzymywał Jacek Jeschke.

Jednak to nie wszystko. Aktorka będzie rywalizować z własnym mężem. Rafał również dostał propozycję udziału w show. Partnerować mu będzie śliczna Lenka Klimentowa. Byle nie doszło do scen zazdrości podczas nagrań, zwłaszcza że w ostatnim czasie nieco przytyło się żonie wokalisty.

Od 13. września wszyscy fani będą mogli podziwiać Basię i Rafała na parkiecie oraz wspierać ich swoimi głosami w drodze do kryształowej kuli. Które ze współmałżonków okaże się lepsze?