Black Friday już wkrótce! Zobacz gdzie będą najlepsze oferty w Czarny Piątek

Obrazek ilustracyjny/Fot. needpix.com

Black Friday to dzień, w którym sklepy ogłaszają specjalne promocje. Czarny Piątek z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością w Polsce. Kiedy wypada Black Friday w tym roku i gdzie będą najlepsze promocje?

Black Friday, czyli Czarny Piątek, jest tradycją, która trafiła do nas zza oceanu. Właśnie w USA w ostatni piątek listopada są największe wyprzedaże.

W Ameryce tego dnia sklepy odwiedza około 100 milionów osób. Przyjęło się, że od Czarnego Piątku zaczyna się przedświąteczny szał zakupów.

Rabaty zaczynają się od kilku, a kończą na kilkudziesięciu procentach w stosunku do ceny regularnej. Zazwyczaj największe promocje są w sklepach ze sprzętem RTV i AGD. Duże zniżki również można znaleźć w sklepach internetowych.

W tym roku Black Friday odbędzie się 27 listopada. Już wiadomo jakie sklepy zdecydowały się wziąć udział w Black Friday. Jak co roku swoje zniżki zaoferują najpopularniejsze sieciówki: H&M, Zara, Mango, Reserved, Mohito, Bershka, Oysho, Stradivarius czy Sinsay.

Polskie marki też zapowiedziały już promocje. Na przykład brand FAR FAR ogłosił aż -70% na wybrane modele, a sklep Anny Wendzikowskiej, LORIINI, zapowiada -20% na całą kolekcję!

Mimo to, że Czarny Piątek za dwa tygodni warto już śledzić sklepy internetowe, bo niektóre już zaczęły czarnopiątkowe wyprzedaże.