Chajzer uczy innowacji?! Polot na poziomie przedszkolaka…

Chajzer uczy innowacji?! A ty jak używasz wtyczki? Zmień to!
Filip Chajzer/Fot. Instagram @filip_chajzer

Filip Chajzer wybrał się w podróż samolotem. Jak widać na udostępnionym przez niego zdjęciu, tanie linie lotnicze to nie są. Chajzer postanowił wykorzystać luksusy i włożyć wtyczkę w gniazdko, ale wcale nie po to, by naładować telefon…

Chajzer lubi wszelkie nowinki techniczne. Gadżety to niewątpliwie jego pasja. Być może kolekcjonuje “zabawki” dla lansu, być może to po prostu fascynacja. Jedno jest pewne, Filip to prawdziwy innowator. Jego pomysły z pewnością zakorzenią się w zwyczajach niejednego fana.

Nietypowe rozwiązania to żadna zagwozdka dla dziennikarza. Chajzer nie raz pokazał, że to, co zdaje się być niemożliwe, jemu zajmuje kilka dni. Idąc za sformułowaniem, iż potrzeba jest matką wynalazków – młody Chajzer wprowadził lekkie zmiany w faktycznym przeznaczeniu wtyczki. Jeżeli do tej pory, w ilu domach była ona traktowana jedynie jako dostawca prądu tudzież przejściówka, to się zmieni.

Filipowi posłużyła ona akurat jako wieszak na wiaderko pełne słodyczy. Jednak to nie jest jedyna kreatywna myśl gospodarza śniadaniówki. Otóż wiadro również się nie zmarnuje, a wręcz przeciwnie. Ma ono jeszcze służyć latami jako pojemnik na żywność lub pudełko na różne drobiazgi.

Jak się okazuje gwiazdor TVN-u nie narzeka na brak pomysłów, którymi próbuje zaskakiwać fanów… Szkoda tylko, że są tak okrutnie infantylne.

3 KOMENTARZE

  1. Okrutnie infantylne są też Wasze teksty. Jeszcze głupsze jest zajmowanie się głupkiem i robienie z tego profesjonalnego dziennikarstwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here