TO w końcu się stało! Czy Julia Wieniawa przyzwyczai się do nowej rzeczywistości? [FOTO]

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa/Fot. Instagram @juliawieniawa

Jak wiadomo Julia Wieniawa ostatnich klika dni spędziła razem z Nikodemem Rozbickim na egzotycznych wakacjach. Przez cały wyjazd na ich kontach społecznościowych pojawiały się wspólne zdjęcia z rajskiej wyspy.

Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Swoją karierę zaczęła od roli Pauli w serialu “Rodzinka.pl” i od tamtej pory nie schodzi z ekranu.

Ostatnie tygodnie Julka wraz z nowym ukochanym spędzili na Zanzibarze. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy i tak też było w tym przypadku. Szczęśliwa para dziś rano wróciła do Warszawy. Pogoda w Polsce nieco się różni od tej w Tanzanii, nic dziwnego więc, że Julka wyciągnęła z szafy najcieplejsze ubrania.

Julia Wieniawa
Foto Instagram Julia Wieniawa

Aktorka od rana ochoczo pokazywała swoim fanom cały dzień. Zdecydowanie można powiedzieć, że wróciła do codziennych zajęć. Swój dzień poświęciła nowo powstałej marce LEMISS. Niestety nigdzie nie widzieliśmy Nikodema. Ciekawe jak para odnajdzie się po powrocie. Czy uda mi się pogodzić codzienne obowiązki z czasem dla siebie?

Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki Foto:instagram.com/juliawieniawa