Mężczyzna cię zdradza? Zobacz jak TO sprawdzić

Zdjęcie ilustracyjne/Fot. PAP

Pewnie zastanawiasz się, jak sprawdzić czy twój mężczyzna cię zdradza. Otóż nie jesteś sama. Większość kobiet podejrzewa swojego partnera o niewierność. Ale czy słusznie? Sprawdź, jakie zachowania mogą być symptomem, że coś jest nie tak.

Myli twoje imię

Jeżeli twojemu partnerowi zdarza się mylić twoje imię, to zły znak. Jeśli nazywa się imieniem swojej byłej, znaczy że jeszcze o niej nie zapomniał. Znacznie poważniejszą sytuacją jest zupełnie obce ci imię po kilku miesiącach albo nawet latach związku. Wówczas powinnaś się zainteresować, kim jest ta właściwa “Marta”, “Zuzia”, “Basia”, etc., bo być może to właśnie z nią twój mężczyzna cię zdradza.

Nie zna cie

Mężczyźnie zazwyczaj nie przywiązują wagi do błahostek. Większości ciężko jest zapamiętać jakąś datę i to jest akurat sprawdzone. Jeśli nie napomkniesz mu tydzień wcześniej niby przypadkiem, że ktoś cię pytał, co chciałabyś dostać w prezencie urodzinowym, zapomnij o kwiatach. Aczkolwiek są znacznie ważniejsze kwestie. Ile łyżeczek cukru słodzisz do kawy? Czy wolisz chleb jasny, ciemny czy bułki? Co lubisz jeść, a czego nie lubisz? Jaki jest twój ulubiony kwiat? To tylko część pytań, które charakteryzują ciebie. Jeżeli twój mężczyzna nie jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie z nich poprawnie, może to znak, że po prostu was myli.

Późne wiadomości

Leżycie w łóżku, gasicie światło, a on nadal nie odkłada telefonu. A może siedzi przy komputerze i do późna wysyła maile? Owszem, to nie jest wykluczone, ale jak szybko pisze się maile, a jak wiadomości? Gdy wysyłasz służbowe elaboraty, tworzysz je ciągiem, nie czekając na odpowiedź…
A co jeśli zadzwoni telefon albo przyjdzie SMS? Może to być kolega, którego zostawiła dziewczyna – dość wątpliwa sprawa. Oni nie są nami. Nie dzwonią i nie płaczą kumplowi kilka godzin przez telefon i nie knują planów zemsty czy odzyskania swojej wybranki. Idą po prostu się schlać. Dopiero wtedy przychodzi pora na całą resztę.
Już wtedy powinnaś być czujna i zastanowić się czy ten kolega nie ma przypadkiem na imię “Ola”…

Niespodziewane wyjścia, a ty sama w domu

Nagle ubiera się, całuje cię czule i oznajmia, że wychodzi. Dlaczego nie uprzedził cię wcześniej i dlaczego wylał na siebie cały flakon perfum? Może nawet wziął prysznic? Wytęż węch, bo jak wróci, może mieć całkiem niezłą mieszankę zapachową… Jeżeli zdarza to się każdego wieczoru, do tego wprost wybiega uśmiechnięty i łączy się to z nocnym SMS-owaniem – twój mężczyzna cię zdradza!

Kupował prezenty i nagle przestał albo nie kupował i nagle zaczął

Gdy zauważasz jakieś zmiany w zachowaniu swojego chłopaka czy męża, zacznij analizować. Oczywiście, nagły przypływ uczuć i refleksje skutkujące jednym kwiatkiem nie powinny cię dziwić i doprowadzać do szaleństw. Gorzej jeśli buc z dnia na dzień staje się gentelmanem. Codziennie róże, obiady (choć jeszcze niedawno nie dało się go doprosić, by zaparzył wodę na kawę), kolacje w restauracji, kino, teatr. Gdy raptem poczujesz się, jak w bajce – miej świadomość, że nic nie dzieje się bez powodu. Może już cię nie zdradza, ale z pewnością coś wywinął skoro teraz stara się, by wszystko ci zapewnić.
Postać rzeczy się zmienia, gdy faktycznie ci podpadł, ale ty masz tego pełną świadomość. Wówczas się nie przejmuj, oni wolą wydać fortunę, niż powiedzieć “przepraszam”.

Brak czasu

W dzisiejszym świecie nie trudno o pośpiech i brak czasu na cokolwiek. Ludzie bardzo dużo pracują i nie można od razu podejrzewać wszystkich korposzczurów o zdradę. Sprawa jednak przybiera całkowicie inny obrót, gdy jeszcze wczoraj spędzał, by z tobą każdy wieczór, a nagle przestaje mieć dla ciebie wolną godzinę. Jednorazowe spóźnienie czy przełożenie randki nie znaczy, że ma kogoś na boku, ale jeżeli zaniedba cię ponad tydzień to znak, że kto inny już wypełnia jego grafik.

Nieregularne pisanie

Pisaliście non stop, dzień i noc? Zawsze miał chwilę i od razu odpisywał na twoje wiadomości czy odbierał telefony choćby tylko po to, by powiedzieć, że oddzwoni? Nagle milczy, nie daje znaku życia, a o “dzień dobry” możesz zapomnieć. Zastanawiasz się czy ma dużo pracy czy może prowadzi w tej chwili samochód. Uświadom sobie jedno, otóż człowiek nie zmienia swojego życia w kilka dni. Cały czas miał obowiązki, zajęcia, chodził na siłownię i wychodził z kumplami na miasto. Jednak cały czas w tym wszystkim miał sporo miejsca dla ciebie. Jeżeli nadal nie może znaleźć “kilku metrów kwadratowych” w swojej głowie, nie dziel się na centymetry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here