Debiut Roxie Węgiel w programie Kuby Wojewódzkiego. “Widzę te tłumy pod sceną i zastanawiam się, dla kogo oni tu przyszli”

Roksana Węgiel/photo: instagram: roxie_wegiel
Roksana Węgiel/photo: instagram: roxie_wegiel

Program Kuby Wojewódzkiego słynie z kontrowersyjnych tematów i humoru skierowanego do widzów dorosłych. Tymczasem na kanapie w studiu zasiadła 14-letnia piosenkarka Roksana Węgiel.

Artystka jest obecnie najbardziej znaną nastolatką na scenie europejskiej, a wszystko za sprawą wygranej w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci w Mińsku. Ma już za sobą pierwsze afery miłosne, które śledziły media oraz debiutancką płytę na koncie. Fakt, że kariera Roksany postępuje bardzo szybko sprawił, że stała się idealną kandydatką, by wziąc udział w programie Wojewódzkiego.

Podczas emisji nie zabrakło pytań o dzieciństwo młodej celebrytki. Chętnie opowiadała o historiach z wcześniejszych lat, podpadaniu rodzicom i relacjach szkolnych z innymi uczniami. Fani zauważyli, iż Roksana czuła się w programie bardzo swobodnie o czym może świadczyć używane przez nią słownictwo, m. in. “grube akcje odwalałam”, które Wojewódzki notował w ramach żartu, aby pokazać pokazać zmiany językowe wynikające z różnicy wieku jaka ich dzieli.

Roxie została także zapytana o stroje sceniczne i sama przyznała, że ma dużą tolerancję co do ich wyglądu. – Scena rządzi się swoimi prawami. Na scenę i na galę nie wyszłabym tak normalnie ubrana jak teraz – odpowiedziała. To stwierdzenie bardzo przypadło do gustu Wojewódzkiemu i podkreślił on, że Roksana ma bardzo dojrzałe spostrzeżenia pomimo swojego młodego wieku.

Artystka wykazała także ogromną skromność i wdzięczność dla tego, co zaoferował jej świat. – Widzę te tłumy pod sceną i zastanawiam się, dla kogo oni tu przyszli. (…) Trudno mi uwierzyć, że tylu osobom podoba się to, co robię – powiedziała na antenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here