Dobre sposoby na Walentynki. Święto zakochanych już jutro

Sposoby na Walentynki. Sprawdź czy ty też je tak obchodzisz
Zdjęcie ilustracyjne/Fot. PAP

Wielkimi krokami zbliżają się Walentynki. Kwiaciarnie i sklepy dosłownie toną w sercach i czerwieni, a firmy kurierskie po raz kolejny po Świętach Bożego Narodzenia mają gorący sezon. Z roku na rok pojawia się coraz więcej ciekawych propozycji. Kwestią jest tylko refleks i pieniądze.

Walentynki już od początku roku spędzają sen z powiek wielu parom, które chcą wspólnie celebrować ten dzień w wyjątkowy sposób. Jak się jednak okazuje, większość zakochanych powiela schematy i nic w tym dziwnego.

Stałą pozycją są jednak kwiaty. 14 lutego kwiaciarnie przeżywają prawdziwy “armageddon”. Trudniej mają jednak kobiety, gdyż te muszą poważnie przeanalizować prezent. Poza standardowym wzajemnym obdarowywaniem się, zakochani raczej planują coś jeszcze…

Najczęściej spotykaną formą obchodzenia Dnia Świętego Walentego jest kolacja w restauracji. Te mają już pełne rezerwacje od początku lutego. Co poniektóre serwują nawet specjalne walentynkowe menu.

Kolejnym obłożeniem cieszą się kina. Zwłaszcza młode pary wybierają jakiś ciekawy film i oddają się seansowi. Jak i w przypadku romantycznej kolacji, wyjście zazwyczaj kończy się spacerem.

W tym roku, ku radości co poniektórych Walentynki przypadają w piątek. Ci z wolną sobotą zapewne wylądują w klubach. Większość dyskotek urządza wtedy specjalne imprezy dla singli, z nadzieją, że właśnie tego dnia znajdą miłość. Dla tych z większym budżetem, hotele oferują weekendowe pakiety m.in. SPA.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here