Doda i Steczkowska zostały najlepszymi przyjaciółkami? Jeszcze niedawno wokalistki szły na noże [VIDEO]

Doda i Justyna Steczkowska/Fot. Instagram

Czy przyjaźń Justyny Steczkowskiej i Dody kwitnie? To pytanie z pewnością zadają sobie fani piosenkarek. Na profilu jednej z nich pojawiło się bowiem wymowne wideo. A jeszcze nie tak dawno celebrytki szły na noże…

Na Instagramie Justyna Steczkowska pokazała dwa filmiki. Widać na nich dwie diwy – Justynę i Dodę – które mają na sobie identyczne stroje kąpielowe. Internauci zachwycali się sylwetkami piosenkarek.

Justyna Steczkowska ma za sobą ciężki okres. W połowie listopada zmarła jej mama, Danuta Steczkowska, pedagog muzyczny. Zajmowała się muzyką chóralną. Swoją pasję piosenkarka niewątpliwie wyssała z mlekiem matki.

Ponadto niedawno ukazał się też teledysk Steczkowskiej do piosenki „Miej odwagę”. Po wielu tygodniach ciężkiej pracy piosenkarka najwyraźniej zatęskniła za zasłużonym urlopem, który jednak pozostaje na razie wyłącznie w sferze marzeń. Justyna jednak podzieliła się nimi ze swoimi fanami. Przy okazji załączyła intrygujące wideo.

„No proszę. Udanych wakacji Doda. Chyba wszyscy marzymy teraz o słońcu. Póki co oświetla mnie ekran kompa i lekcje online, po sześć godzin dziennie (podstawówka, potem szkoła muzyczna). Czekam z utęsknieniem na ferie. Może uda się pojechać gdzieś, gdzie nie ma Wi-Fi, za to jest słońce. Czego wam i sobie życzę. Miłego weekendu!” – napisała piosenkarka.

W poście umieściła dwa filmiki. Na pierwszym sama biegnie plażą z ręcznikiem na głowie. Piosenkarka ma na sobie także odważny strój kąpielowy. To model identyczny, jak ten prezentowany na drugim nagraniu przez Dodę. Królowa polskiej sceny siedzi w nim na huśtawce w rajskim otoczeniu. Fani są zachwyceni.

To miła odmiana w relacjach piosenkarek. Tajemnicą poliszynela jest, że panie przez długi czas nie darzyły się sympatią. Napięta atmosfera opadła jednak w 2018 roku, gdy Doda zaprosiła Steczkowską do udziału w koncercie „Artyści przeciw nienawiści”. W tym roku wokalistki zorganizowały nawet wspólny live, podczas którego prowadziły przyjazną pogawędkę.