Dzieci Kate i Williama mają za sobą pierwszy wywiad! Takich pytań nikt się nie spodziewał!

Dzieci Kate i Williama
Książę George/ Fot.Instagram

Dzieci Kate i Williama właśnie przeprowadziły swój pierwszy w życiu wywiad! Królewskie pociechy porozmawiały z podróżnikiem, Davidem Attenborough’em. Pytania były niezwykle przemyślane!

“Cześć Davidzie Attenborough, jak myślisz, jaki gatunek zwierzęcia wyginie jako następny?” – zaczął najstarszy z dzieci Kate i Williama, książę George.

Podróżnik czym prędzej pośpieszył chłopcu z odpowiedzią:

“Miejmy nadzieję, że żaden. Jest wiele rzeczy, które możemy zrobić, kiedy zwierzęta są zagrożone wyginięciem. Możemy je chronić. Przed 40 laty przebywałem z gorylami górskimi w samym centrum Afryki. Goryle górskie były wówczas bardzo, bardzo rzadkim gatunkiem. Zostało ich wtedy tylko 250. Pokazywaliśmy ich zdjęcia w telewizji na całym świecie. Ludzie zrozumieli, jakie byłoby to okropne, gdyby wyginęły. Więc przeznaczyli wiele pieniędzy i wiele osób przyszło z pomocą. Teraz tych goryli są tysiące. Możesz ochronić zwierzę, jeśli tego naprawdę chcesz” – wyznał David Attenborough.

Młodsza siostra Georga, księżniczka Charlotte, znana z tego, że jest naprawdę nieustrasozna i niezwykle odważna wyznała podróżnikowi, jak bardzo kocha PAJĄKI! Dziewczynka zapytała, czy David Attenborough również podziela tę miłość?

“Kocham je, cieszę się, że i ty je lubisz. Myślę, że to cudowne stworzenia. Dlaczego ludzie się ich tak boją? Może to przez to, że mają osiem nóg – znacznie więcej niż my. A jeśli masz osiem nóg, to możesz poruszać się w każdym kierunku i nigdy do końca nie wiadomo, dokąd pójdzie pająk” – odpowiedział dziewczynce podróżnik.

Natomiast najmłodszy z rodzeństwa, książę Louis, zapytał Davida o ulubione zwierzę…

“Myślę, że najbardziej lubię małpy. Mogą skakać. Nie gryzą i są zabawne” – dowiadujemy się z nagrania.

Jak waszym zdaniem wypadły książęta? Podołały?