Edyta Górniak w jury nowego show TVN? Gwiazda może zarobić krocie

Edyta Górniak
Edyta Górniak/Fot. Instagram @edytagorniak

Ruszyła giełda nazwisk jurorów nowego show TVN. Wśród nich pojawia się m.in. Edyta Górniak. Piosenkarka ma szansę zgarnąć krocie.

TVN szykuje nową odsłonę popularnego show – „You Can Dance Kids”. W mediach pojawiają się już pierwsze spekulacje na temat tego, kto ma szansę zasiąść w jury lub poprowadzić program. Gwiazdy mogą zainkasować prawie milion złotych. Gwiazdą, z którą TVN wiąże największe nadzieje, ma być Edyta Górniak.

Programy typu talent-show z udziałem dzieci cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. TVN postanowił więc zainwestować w taką produkcję. „You Can Dance Kids” to odpowiedź na produkowany przez TVP „The Voice Kids”.

Na razie program jest w fazie przygotowań. Jednak pomponik.pl donosi, że negocjacje z niektórymi gwiazdami mają być już na bardzo zaawansowanym etapie. Portal, powołując się na anonimowego informatora, twierdz, że szef stacji, Edward Miszczak, nie szczędzi grosza na nowe show.

Nie jest tajemnicą, że dyrektor marzy, aby to właśnie Edyta Górniak została przewodniczącą jury. Wsparciem merytorycznym dla niej miałaby być dawno niewidziana Mandaryna oraz Robert Rowiński, który ostatnio był o krok od wygranej w irlandzkiej wersji “Tańca z Gwiazdami” – twierdzi cytowane przez portal źródło.

Media donoszą również, że w programie mogłaby się pojawić Weronika Marczuk-Pazura. Celebrytka ma prowadzić rozmowy z producentami, jednak na przeszkodzie podobno stanęły terminy nagrań próbnych.

Producenci podobno myśleli także o Idzie Nowakowskiej. Prezenterka jest jednak związana umową z TVP. Jej warunki nie pozwalają na udział w show TVN-u.

Pojawiają się także inne znane nazwiska. – O posadę prowadzącej stara się też Patrycja Kazadi i Klaudia El Dursi. Możliwe, że obydwie dostaną angaż – twierdzi informator.

Precastingi już trwają, zatem obsadę powinniśmy poznać w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here