Edyta Górniak w “The Voice of Poland”?! “To kwestia przerzucania się papierami”

Dramat Edyty Górniak! Znalazła się w centrum kataklizmu. Foto: print screen z YouTube/LaJustinaS
Dramat Edyty Górniak! Znalazła się w centrum kataklizmu. Foto: print screen z YouTube/LaJustinaS

Jak podaje portal Pudelek.pl, bardzo możliwy jest powrót kontrowersyjnej ostatnio piosenkarki do kultowego programu. Edyta Górniak ma właśnie rozmawiać z produkcją i “dopinać ostatnie szczegóły”.

Edyta Górniak cieszyła się dużą sympatią widzów “The Voice of Poland”. Jak podaje portal Pudelek.pl, teraz, kiedy Margaret zrezygnowała z posady jurora, całkiem realny ma być powrót Edzi.

“Po tym, jak z programem rozstała się Margaret, produkcja prowadzi rozmowy z potencjalnymi jurorami tak zwanego “dużego” Voice’a. Najbardziej zaawansowane są obecnie rozmowy z Edytą Górniak – to kwestia “przerzucania się papierami i dopinania ostatnich szczegółów”, ale wszystko wskazuje na to, że strony lada chwila dojdą do porozumienia” – dowiadujemy się z Pudelka.pl, jednak portal zastrzega, że nie są to oficjalne informacje.

Cieszylibyście się z powrotu Górniak? W najnowszym sezonie, do którego nagrania startują już za miesiąc, ma być sporo nowości. Między innymi spodziewać się możemy Natalii Szroeder, Michała Szpaka, a także Ania Wyszkoni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here