Eurowizja Junior 2020. Wiemy, kto będzie reprezentował Polskę! Zobaczcie VIDEO

Ala Tracz
Alicja Tracz Fot.screen:youtube

Finał ”Szansy na sukces” już za nami! Wiadomo, kto będzie reprezentował Polskę na Eurowizji Junior 2020.

Konkurs Piosenki Eurowizja Junior jest organizowany od 2003 roku. W historii konkursu, aż siedem razy wydarzenie odbyło się w kraju, który rok wcześniej zwyciężył. Polska po raz kolejny będzie gospodarzem Eurowizji Junior! To głównie zasługa Roksany Węgiel i Viki Gabor, które kolejno wygrywały konkursy w latach 2018 i 2019.

27 września w TVP2 wyemitowano finałowy odcinek “Szansy na sukces – Eurowizja Junior 2020”. Już wiadomo, kto będzie reprezentował nasz kraj w tegorocznym konkursie.

Do finału dostały się trzy uczestniczki: Lena Marzec, Agata Serwin i Alicja Tracz. W czasie rywalizacji Lena zaśpiewała m.in. przebój Viki Gabor “Superhero”, Agata wykonała “Can’t Stop the Feeling!” Justina Timberlake’a, a Alicja “Mam tę moc” z filmu “Kraina Lodu”.

Najwięcej głosów w głosowaniu sms-owym zdobyła 10-letnia Alicja Tracz. To właśnie ona będzie reprezentowała nasz kraj w tegorocznym konkursie.

Konkurs Eurowizja Junior 2020 odbędzie się w listopadzie w Warszawie.

 

2 KOMENTARZE

  1. Alez rodzice niszcza dziecinstwo swoim dzieciom. One nigdy nie pobawia sie w piasku czy w chowanego z kolegami. One niegdy nie beda sie kapac w rzece i cieszyc sie spotkaniem z przyjaciółmi. Bo taka jest milość rodzica do dziecka, ze dziecko ma byc mistrzem siwata bo tak rodzice chca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here