Ewa Skibińska nie boi się odważnych wyzwań. Właśnie pływała nago w jeziorze [FOTO]

Ewa Skibińska. Foto: Wikipedia
Ewa Skibińska. Foto: Wikipedia

Ewa Skibińskia zamieściła na Instagramie zdjęcia zrobione na potrzeby sesji zdjęciowej do najnowszej produkcji. Jedno z nich, zrobione w jeziorze, szokuje szczególnie.

57-letnia lubi szokować i prowokować. Niedawno głośno było o jej rzekomym rozstaniu z partnerem, z którym ma córkę Helenę. Dodatkowo artystka zakończyła współprace z teatrem, z którym była związana przez 30 lat,

Nie oznacza to jednak, że Ewa Skibińska próżnuje nie robi nic. Przeciwnie, sięga po coraz to nowsze wyzwania i godzi się na bardzo odważne role. Zagrała np. w serialowym hicie Netflixa wprost z Polski, czyli w “W głębi lasu”. Ogromną dyskusję wywołały wówczas jej usta, a konkretnie ich nienaturalna wielkość.

Mimo to aktorka nie przestaje działać i bierze coraz to odważniejsze role w kolejnych produkcjach. Jakiś czas temu pojawiła się w serialu “W głębi lasu”, który stał się polskim hitem platformy Netflix. Widzowie zwrócili wówczas uwagę na nienaturalnie powiększone usta artystki.

Niedługo potem wrocławianka znów “błysnęła” i upubliczniała fotografie ze swoim odsłoniętym łonem.

Teraz, w trakcie prac nad nową, tajemniczą produkcję Ewa Skibińska po raz kolejny pokazała się nago. Dlaczego tak uczyniła, gdzie zrobiono fotografie i w jakim filmie zagra – tego pewnie dowiemy się już niebawem.

View this post on Instagram

by @pati.nova.makeup #backstage

A post shared by Ewa Skibińska (@e_skibinska) on

View this post on Instagram

by @pati.nova.makeup #backstage

A post shared by Ewa Skibińska (@e_skibinska) on

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here